Loading Events
STŪRGALVIS – stand up komēdija ar Aināru Ančevski

(Noticis pasākums) STŪRGALVIS – stand up komēdija ar Aināru Ančevski

22.04.2024 19:00

Pasākuma informācija

STŪRGALVIS stand-up komēdija

Dzīvesveida inventarizācija un emociju ventilācija divās daļās.

Jaunajā gadā Pannas Teātris skatītājiem piedāvās jaunu izrādi, stand-up komēdiju “Stūrgalvis” ar aktieri Aināru Ančevski galvenajā un vienīgajā lomā. Pēc vīrišķības testa veikšanas pazīstamajā komēdijā “Mačo”, nu Ainārs kopā ar režisoru Juri Rijnieku un autori Justīni Kļavu pievērsīsies aktuālai tēmai – dzīvošanai un izdzīvošanai mūsu skarbajā realitātē, lai saprastu, kur paliek mūsu nauda.

Jaunās izrādes varonis ir jauks puisis – vīrs, ģimenes galva un divu bērnu tēvs, tikai drusku stūrgalvīgs, jo dara darbu par pus velti un samierinās, jo šis darbs viņam patīk. Varbūt tas ir tāds savāds likums, ka normāli tiek apmaksāts tikai darbs, kas nenormāli riebjas, bet tas, kas patīk – nē?

– Rīt atkal uz to stulbo darbu jāiet… – šī ir visu laiku visbiežāk dzirdētā frāze svētdienas novakarēs.

Varbūt šis puisis ir dīvains, jo maksā nodokļus un pats arī tos aprēķina, pie tam pilnīgi par velti.

Viņš ir no tiem, kas rada prieku svētkos citiem, bet mājās mēģina sievai prezentēt pētījumu par mīlestības būtību: vai mīlas daudzumam ir loģiska saikne ar sievas kurpju pāru skaitu skapī?

Dzīvē viss griežas ap naudu. Tu esi tik vērts, cik daudz tev kas pieder. Un ja nu tev pieder tikai atziņa, ka var būt vēl sliktāk?

Aināra Ančevska latviešu puisis aicina pacelt pēcpusi no dīvāna un paskatīties, vai apkārt ir kas tāds, ko nevar izmērīt naudā, lai dzīvotu dzīvi sev un saviem mīļajiem un tam arī tērētu pilnīgi visu savu naudu.

Izrādes radošais sastāvs:
Režisors un līdzautors Juris Rijnieks, dramaturģe Justīne Kļava, scenogrāfs Ivars Noviks un Izrāžu apvienības „Panna” komanda.

Izrādes garums ~2h.
Izrāde 2 daļās ar starpbrīdi.

Informācija:
www.pannasteatris.lv

www.facebook.com/PANNASTEATRIS

Lasīt vairāk...Citi pasākumi