Loading Events
STASS MIHAILOVS. VISS PRIEKŠ TEVIS / СТАС МИХАЙЛОВ. ВСЕ ДЛЯ ТЕБЯ

(Noticis pasākums) STASS MIHAILOVS. VISS PRIEKŠ TEVIS / СТАС МИХАЙЛОВ. ВСЕ ДЛЯ ТЕБЯ

06.12.2019 19:30
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

06.decembrī, Аrēna Rīga
STASS MIHAILOVS (СТАС МИХАЙЛОВ)
Jubilejas koncertā ”VISS TEV”
Mūžīgais romantiķis un  miljoniem siržu iekarotājs Stass Mihailovs uzaicina jūs uz savu dzimšanas dienu. Viņam paliek 50. Bet tas nebūt nav kopsavilkuma laiks, tā ir vien īsa pieturvieta ceļā, lai pārdomātu noietos posmus un atvilktu elpu. Un ne vienatnē, bet kopā ar draugiem un visiem tiem, ar kuriem viņu vieno savstarpēja mīlestība.
Populārā mākslinieka jubilejas programma sagādās prieku gan viņa  uzticamajiem  cienītājiem, gan tiem, kuri atnāks uz viņa koncertu nejauši. Un tieši šie ”nejaušie” klausītāji no jauna atklās sev dziedātāja daiļradi. Viņi ieraudzīs Мihailovu gan parastajā veidolā, gan jaunā ampluā – kā filosofu, sapņotāju, sava ceļa meklētāju. Koncertā skanēs ne tikai simtprocentīgi hīti, kuriem jau ir desmit un vairāk gadu, bet arī jaunas kompozīcijas, kuras atklāj mākslinieka pašreizējo dvēseles stāvokli, svešai acij slēpto   iekšējo pasauli. ”Viss labākais manī  – tas ir no tā Kunga. Bet visi grēki un trūkumi – tie no manis”.
Formas ziņā tas nav šovs vārda parastajā nozīmē, – tas ir mūsdienīgs iestudējums, kurā tiek izmantotas modernās tehnoloģijas. Мihailovs dziedās bez fonogrammas, kontaktēsies ar skatītāju bez iepriekš iestudētiem kordebaleta efektiem un pieaicinātām ”zvaigznēm” .
”Mans jubilejas koncerts – tā nav  iegrimšana nostalģijā. Jo pagātne jau ir bijusi, rītdiena vēl tikai būs, bet, lūk, šodiena – tas  ir tepat un tagad. Тad nu arī dzīvosim, dziedāsim, dejosim un mīlēsim šodien!”
Lasīt vairāk...Citi pasākumi