Loading Events
Start Over festival. Īpašie viesi grupa ‘Citi zēni’

(Noticis pasākums) Start Over festival. Īpašie viesi grupa ‘Citi zēni’

05.06.2024 19:00
VEF KVARTĀLS, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

VEF KVARTĀLĀ, Ūnijas ielā 8K7, Rīgā tiks atzīmēta Starptautiskā “Start Over” diena. Šajā dienā aicināsim ikvienu nepadoties, turpināt iesākto ceļu uz savu mērķi un nesalīzt pie grūtībām. Celies, ej un dari!

Festivāla ietvaros VEF Promenādē uz lielās skatuves tiks prezentēts indie – folk muzikālais projekts ‘’VIEDAIS FONOGRĀFS’’ albums, savukārt plkst.21:00 uz skatuves kāps mūzikas huligāni “Citi zēni”. Pasākuma teritorijā darbosies bārs un food court zona.

“VIEDAIS FONOGRĀFS” idejas saknes meklējamas 2019.gada rudenī, kad grupas “Ducele” mūziķim Arnim Veisbārdim tika uzdāvināts kāda folkloras pētnieka manuskripts, kurā tika vētītas senlatviešu dievības, to nozīme un saikne ar latviešu tautas dziesmām, ticējumiem, buramvārdiem, pasakām, teiksmām. Šajā pētījumā izlasītais lielā mērā saskanēja ar paša dzīves pieredzi vai uzkrāto dzīves gudrību. Tad arī tapa koncertprogrammas “Viedais Fonogrāfs” mets…. Albumā iekļauto dziesmu stilistika, latviešu tautiskā romantisma akcenti rada visaptverošu esības sajūtu pie ģimeniska un silta ugunskura. Pie tā var uzdziedāt un/vai uzdejot ne tikai biežajos vasaras kopā būšanas brīžos, bet arī rudens, ziemas godos un plaukstošā pavasara ballītēs.

Savukārt, apvienojot pop, neo-soul un repa mūzikas žanrus pirmajos radio singlos grupa “Citi Zēni” ir pēdējo gadu karstākais jaunums Latvijas popmūzikas pasaulē. Pašpasludinātie repa prinči un 21. gs. popmūzikas dīvas, kuru eksplozīvā dzīvo performanču enerģija un ekscentriskais tēls ir grupas “Citi Zēni” pamatā. Nepilnu trīs gadu laikā, kopš grupas dibināšanas brīža 2020. gadā, “Citi Zēni” ir saņēmuši Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons”, uzvarējuši šovā ”Muzikālā banka 2022 un pārstāvējuši Latviju Eirovīzijā 2022. Šī gada februāra beigās grupa “Citi Zēni” izdeva savu otro studijas albumu “Cits līmenis”.

Automašīnu būs iespēja novietot VEF KVARTĀLA teritorijā, kur darbojas EuroPark,  vai TC Domina stāvlaukumā.

Domājot par dabai draudzīgu pasākumu, VEF KVARTĀLA bāros darbosies depozīta sistēma.

Aicinām apmeklētājus ievērot VEF Promenādes drošības noteikumus, atstājot mājās bērnu velosipēdus un skrejriteņus. Teritorijā nebūs atļauts ienest dzērienus un ēdienus. Tāpat jāņem vērā, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

Vairāk informācijas: http://vefkvartals.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi