Loading Events
Starptautiskais mūzikas festivāls "Jēkabpils Blūza dienas"

(Noticis pasākums) Starptautiskais mūzikas festivāls "Jēkabpils Blūza dienas"

12.08.2022 - 13.08.2022 19:00
Krustpils brīvdabas estrāde, Jēkabpils, Latvija

Pasākuma informācija

12. un 13. augustā Jēkabpilī, Krustpils saliņā, norisināsies otrais Starptautiskais mūzikas festivāls “JĒKABPILS BLŪZA DIENAS”
Festivālā uzstāsies Blues, Soul un R&B mākslinieki no Dānijas, Amerikas, Zviedrijas, Itālijas, Latvijas.
Viens no māksliniekiem, kas uzstāsies festivālā, Entonijs Baso ( Anthony Basso) uz skatuves kāps kopā ar grupas “Latvian Blues Band” mūziķiem. Ģitārists, dziedātājs un dziesmu autors dzimis 1989. gadā Itālijā un reprezentē vienu no interesantākajiem talantiem uz starptautiskās blūzroka muzikālās skatuves mūsdienās.

“Kad “Rolling Stones” tiekas ar “ZZ Top”, kad Otiss Redings saspēlējas ar Brūsu Springstīnu, Bobs Segers satiek Džimiju Hendriksu un Nīlu Jangu,” tā varētu raksturot Entoniju, kurš ir izstrādājis savu atpazīstamo skaņu, kas ir spēcīga blūzroka, funk, soul un kantrī mūzikas sintēze.

Ne tikai šo žanru salikumu, bet arī gospeļa un regeja mūzikas ietekmi varēs dzirdēt festivālā, amerikāņu dziedātājas Journi Sings izpildījumā.

Sestdienas vakarā ar īpašu programmu, kas veidota Jēkabpils Blūza dienām, uz skatuves kāps Aija Andrejeva kopā ar grupu “Very Cool People” un izpildīs programmu “Vibes of Voodstock”, kurā būs dzirdamas Dženisas Džoplinas, Džimija Hendriksa, Aretas Frenklinas un citu pasaulslavenu mūziķu kompozīcijas.

Piektdienas vakara programma
• Billy B & his sonic rockets (LV)
• Anthony Basso & Latvian Blues Band (IT/ LV)
• Journi Sings ( USA) .
Sestdienas vakara programma
• Eddie Dove Band (LV)
• Emil & The Estatics (SWE)
• 21 DAYS (IT)
• Aija Andrejeva & Verry Cool People(LV) ar īpašu Jēkabpils blūza dienām veltītu “Vibes of Voodstock” programmu (Jenis Joplin, Jimmy Hendrix, Areta Franklin u. c.)
Pasākums notiks gleznainā vietā pie Daugavas – Krustpils saliņas zaļajā zonā. Šī ir populāra pasākumu norises lokācija Jēkabpilī, tā ir kļuvusi par iecienītu pilsētnieku un pilsētas viesu pastaigu galamērķi. Te paveras brīnišķīgs skats uz Daugavas ieskauto pilsētas panorāmu un ikviens var smelties sev iedvesmu gan mierīgā un netraucētā atpūtā, gan mūsdienīgos un dinamiskos pasākumos.

Uz “Jēkabpils Blūza dienām” apmeklētāji aicināti ierasties ar saviem saliekamajiem krēsliem vai plediem. Pasākuma norises vietā aizliegts ienest ēdienu un dzērienus. Pasākuma laikā darbosies āra kafejnīcas un būs iespējams iegādāties ēdienu un dzērienus.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Divu dienu biļete – 30 €, vienas dienas biļete – 21 €. Pirmās 30 dienas īpaša cena divu dienu biļetei – 20 €.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, kopā ar pieaugušo, ieeja bez maksas.

Invalīdiem, pensionāriem un skolēniem, uzrādot apliecību, divu dienu biļetes cena – 15 €, vienas dienas biļete – 10 €.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Fotogrāfijas var tikt izveidotas Jēkabpils Kultūras pārvaldes mājaslapā www.jkp.lv sadaļā “Galerija”, kā arī Jēkabpils un Jēkabpils Kultūras pārvaldes sociālo tīklo profilos un citos publicitātes materiālos.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi