Loading Events
Starptautiskais ledus skulptūru festivāls 2024

(Noticis pasākums) Starptautiskais ledus skulptūru festivāls 2024

02.02.2024 - 04.02.2024 10:00
Pasta sala, Jelgava, Latvija

Pasākuma informācija

Ieejas biļete derīga jebkurā no pasākuma datumiem vienreizējai ieejai. Atkārtota atgriešanās festivāla teritorijā iespējama tikai vienas dienas ietvaros, uzrādot kontroles zīmodziņu.

No 2. līdz 4. februārim Jelgavā – Jāņa Čakstes bulvārī, Pasta salā – norisināsies 25. Jubilejas Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Šogad savu unikālo skatījumu uz pasaules dārgumiem, izmantojot ledus tēlniecību, parādīs 32 profesionāli tēlnieki no 11 valstīm – Ukrainas, Indonēzijas, Argentīnas, Latvijas, Nīderlandes, Lietuvas, Igaunijas, Čehijas, Mongolijas, Apvienotās Karalistes (UK) un Spānijas. Festivāla ietvaros tiks radītas 45 konkursa skulptūras, bet kopumā būs apskatāmi vairāk nekā 60 ledus objekti.

2. februārī pasākuma teritorija būs atvērta no pulksten 18 līdz 22, kad tiks svinīgi atklāts festivāls, apbalvoti konkursa laureāti, apmeklētāji varēs vērot uguns šovu ar skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumiem, uzstāsies TRIĀNAS PARKS un MUSIQQ.

Savukārt 3. un 4. februārī ieeja festivālā būs iespējama no pulksten 10 līdz 22. Šajās dienās apmeklētāji varēs vērot, kā ledus pārtop mākslas darbos aizraujošos skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumu dueļos.

3. februārī dienas pirmajā pusē bērnus izklaidēs ar aizraujošām rotaļu izrādēm ĀDOLFA ALUNĀNA JELGAVAS TEĀTRIS, LIEPĀJAS CEĻOJOŠAIS CIRKS “BEZTEMATA” un SIA “JOGITAS PASĀKUMI”, savkārt KONCERTAĢENTŪRA “BRAVISSIMO” piedāvās koncertšovu bērniem. Taču vakarā uz skatuves kāps pašmāju un Lietuvas mūzikas zvaigznes – LATGALĪŠU REPS, AC/DC PROJECT (LIETUVA) un AIJA ANDREJEVA.

4. februārī apmeklētājus sagaidīs jautras rotaļu izrādes visai ģimenei no JELGAVAS JAUNĀ TEĀTRA, LIEPĀJAS CEĻOJOŠĀ CIRKA “BEZTEMATA” un SIA “JOGITAS PASĀKUMIEM”.  Vakara programmu nodrošinās populāras pašmāju mūzikas grupas PATRISHA, LABVĒLĪGAIS TIPS un viesi no Lietuvas – JONIS.

Starptautisko ledus skulptūru festivālu rīko Jelgavas pilsēta un iestāde “Kultūra”, atbalsta uzņēmumi “Ramirent” un “Husqvarna”.

Uzzini vairāk: Jelgava.lv, kultura.jelgava.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi