Loading Events
Starptautiskais festivāls ‘Nostalgia Fest ’24’

Starptautiskais festivāls ‘Nostalgia Fest ’24’

5. jūlijs 18:00 - 7. jūlijs 21:00

Pasākuma informācija

2024.gada 05. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē sāksies Otrais Starptautiskais populārās mūzikas festivāls NOSTALGIA FEST ‘24.

Skatītājiem atkal būs unikāla iespēja redzēt un dzirdēt 70., 80. un 90. gadu leģendārus izpildītājus!!!

5. jūlijā uz skatuves kāps kultu britu rokgrupas:

Grupa SLADE – ievērojama 70. un 80. gadu populārā grupa glem-roka pārstāve. Grupā ir 2 dalībnieki no sākotnējā 1966. gada sastāva – Deivs Hils un Dens Pauels. Notiek sarunas arī ar citu britu grupu tādā pašā mūzikas stila pārstāvi.

Tad uzstāsies vēl viena kulta britu grupa Smokie, bez kuras dziesmām 80.-90.gados neiztika neviena nakts diskotēka! Un līdz pat šai dienai viņi ir viena no populārākajām grupām visos nostalģijas festivālos dažādās valstīs! Diemžēl šīs grupas galvenais dalībnieks no sākotnējā sastāva Terijs Utlijs devies mūžībā 2021.gada decembrī, taču pašreizējie dalībnieki cienīgi nes šīs grupas karogu un patiešām “uzliesmo” ar kultu dziesmām, liekot publikai dziedāt līdzi un izbaudīt to, ko viņi dzird un redz!

6. jūlijā skatītājus sagaida patīkami pārsteigumi no 70., 80. un 90. gadu popmūzikas pārstāvjiem. Pārrunas notiek ar daudziem, bet viens spilgts izpildītājs jau ir zināms – tas ir Precioss Vilsons (grupas Eruption solists), kura dziesmas One Way Ticket un I Can’t Stand the Rain skanēja no katra radio mājās un pagalmos, nerunājot jau par diskotēkām!

Kompanija organizators piedāvā nostalģiskas mūzikas cienītājiem, kā arī tiem, kas vēlas labi pavadīt laiku klasesbiedru un kursabiedru lokā, iepriekšpārdošanā iegādāties biļetes ar Ziemassvētku atlaidi -50%, kas būs spēkā līdz šī gada beigām! Pateicīgie bērni varēs sarūpēt skaistu dāvanu saviem vecākiem Ziemassvētkos, zem eglītes novietojot Biļetes uz šo unikālo festivālu!

Tiem, kas vēlas iegādāties grupu biļetes (virs 20 gab.), kā arī vietas VIP sektorā, aicinām zvanīt pa tālr. +371 2424 0404. Plašāku informāciju var atrast tīmekļa vietnē www.NostalgiaFEST.com

Kompānijas organizātora tīmekļa vietne www.AmberWay.com

Vairāk informācijas: http://www.nostalgiafest.com

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi