Loading Events
Someone Like You – The Adele Songbook
Atcelts

(Noticis pasākums) (Atcelts) Someone Like You – The Adele Songbook

30.12.2021 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pasākums ir atcelts, līdz turpmākai informācijai!

Adeles dziesmu šovs “Someone Like You” pārcelts uz nākamā gada decembri

Uz 2021.gada 30.decembri Arēnā Rīga pārcelts Adeles superhitu šovs “Someone Like You. The Adele Songbook”. Aizvien pieaugošo Covid-19 pandēmijas noteikto ierobežojumu dēļ, koncerta rīkošana šī gada decembrī kļuvusi neiespējama.
Visas līdz šim iegādātās biļetes ir derīgas, savukārt “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv tīklā turpinās biļešu pārdošana.

“Someone Like You. The Adele Songbook” ir šovs, kurā Adeles superhitus izpilda britu “X Factor” fināliste Keitija Markhema (Katie Markham). Pati Adele savulaik izvēlējās Keitiju kā visatbilstošāko šim šovam, turklāt ir pat uzdziedājusi kopā ar viņu.

Koncertā izskanēs pazīstamākās pašas Adeles dziesmas: Chasing Pavements, Make You Feel My Love, Set Fire To The Rain, Someone Like You, Hello, Rolling In The Deep, Skyfall u.c., kā arī to māksliniecu sacerējumi, kas kā īpaši ietekmējuši Adeles daiļradi, piemēram, Boba Dilana, Džordža Maikla un “The Cure”.

Kā daudziem bērniem, arī Keitijai kopš 6 gadu vecuma patika dziedāt un dejot, taču pieaugot viņa šo aizraušanos virzīja tālāk, papildinot izglītību vairākās mūzikas un dejas skolās. Kopš 15 gadu vecuma viņa ir regulāra dažādu izpildītāju konkursu uzvarētāja. 2013.gadā Keitija iekļūst britu “X Factor” finālā, bet 2015.gadā Adeles šova producenti uzrunā talantīgo meiteni, aicinot piedalīties jaunā šovā “Someone Like You. The Adele Songbook”, kur viņu par uzvarētāju izvēlas pati Adele. Kā atzīst Keitija, viņa jūtoties tik saviļņota un, protams, nevarējusi pat iedomāties, ka kādu dienu ne tikai iemiesos Adeli, bet uzstāsies uz skatuves kopā ar savu elku.

Keitija komentē: “Adeles mūzikai piemīt īsta burvība. Manuprāt tieši tāpēc tā pievelk tik daudz klausītāju; viņa pauž savas emocijas visai pasaulei”.

Koncertuzvedums pirmkārt aptver visu trīs Adeles albumu “19”, “21” un “25” populārāko materiālu, tādējādi izvedot klausītājus caur šīs tik unikālās balss īpašnieces karjeras attīstībai. Taču tajā savu vietu atraduši arī vairāku mākslinieku sacerējumi, kas kādā īpašā veidā ietekmējuši Adeles daiļradi. Piemēram, Boba Dilana Make You Feel My Love vai Džordža Maikla Fast Love.

“Keitija Markhema bija vienkārši apbrīnojama un šajā koncertā daudzkārt demonstrēja līdzību pasaules superzvaigznei, ne tikai pateicoties abu vizuālajai līdzībai un vizuļojošajai kleitai, bet arī apbrīnojamajai balsij. Līdz šim vakaram biju pārliecināts, ka nekad nesastapšu kādu, kura spētu līdzināties Adelei [balss] diapazona ziņā.
Es simtprocentīgi ieteiktu redzēt šo koncertu. Turklāt tad, kad jums jau ir vēl arī pašas Adeles ieteikums, jūs zināt, ka baudīsiet tiešām pasakainu šovu,” tik pacilāti sajūsmināts ir thelivereview.co.uk apskatnieks pēc koncerta apmeklējuma.

Nav šaubu – “Someone Like You” ir kvintesences šovs, ka jāredz katram īstam Adeles daiļrades cienītājam!

Papildu info
www.someonelikeyou.co.uk
https://www.facebook.com/ltipsagency

Lasīt vairāk...Citi pasākumi