Loading Events
Sofia Festival Ballet. Riekstkodis

(Noticis pasākums) Sofia Festival Ballet. Riekstkodis

26.12.2022 16:00
Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne, Latvija

Pasākuma informācija

26. decembrī uz koncertzāles GORS skatuves ar svētku priekšnesumu “Riekstkodis” uzstāsies “Sofia Festival Ballet” zvaigznes. Vairāk nekā četrdesmit dejotāju meistarība un grācija, brīnišķīgi tērpi un, protams, nepārspējamā Pētera Čaikovska mūzika aizraus gan pieredzējušus baleta mākslas mīļotājus, gan tos, kas baletu apmeklēs tikai pirmoreiz, bet īpaši iepriecinās pašus mazākos skatītājus. Aicinām izbaudīt Ziemassvētku burvības atmosfēru un klasiskās horeogrāfijas skaistumu.

Pirms vairāk nekā simts gadiem radītais balets “Riekstkodis” ir viens no populārākajiem un iemīļotākajiem baletiem pasaulē. Šī ir skaistā pasaka, pilna ar brīnumiem, kam ļoti gribas ticēt gadumijā. Balets kas tapis, iedvesmojoties no Hofmaņa pasakas ”Riekstkodis un peļu karalis”, ir kļuvis par Ziemassvētku neatņemamu sastāvdaļu. Šķiet, ka tas atgriež mūs bērnībā, aicina noticēt brīnumiem un tam, ka labestība un mīlestība vienmēr uzvar!

Šosezon skaistāko Ziemassvētku pasaku pirmo reizi Latvijā prezentēs bulgāru baleta trupa “Sofia Festival Ballet”, kas ar savu meistarību un izcilo horeogrāfiju jau daudzus gadus priecē skatītājus visā pasaulē. Deju kolektīvā ir vieni no labākajiem dejotājiem no Bulgārijas, Norvēģijas, Maķedonijas, Rumānijas un citu valstu nacionālajiem operas un baleta teātriem. “Sofia Festival Ballet” ir klasiskā baleta trupa, kuras repertuārā ir tādi iestudējumi kā: “Dons Kihots“, “Apburtā princese“, “Žizele“ un citi.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi