Loading Events
Sofia Festival Ballet. Dons Kihots.

(Noticis pasākums) Sofia Festival Ballet. Dons Kihots.

26.12.2023 16:00
Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne, Latvija

Pasākuma informācija

26. decembrī uz koncertzāles GORS skatuves ar priekšnesumu “Dons Kihots” uzstāsies “Sofia Festival Ballet” zvaigznes. Aicinām iepazīties ar baleta klasikas pērli, izbaudīt svētku atmosfēru un horeogrāfijas burvību.

“Dons Kihots” ir viens no populārākajiem klasiskiem baletiem pasaulē. Temperamentīgs un spilgts, tas ir piepildīts ar skaistām spāņu dejām un veido īpašu svētku jūsmu. Radīts pirms vairāk nekā 150 gadiem, tas ir kļuvis par sinonīmu augstākā līmeņa klasiskajam baletam. Sižeta pamatā ir Migela de Servantesa Saavedras tāda paša nosaukuma nemirstīgā romāna notikumi, kam pievienota mīlas līnija.

Ar košām krāsām, scenogrāfiju un pārdomātu horeogrāfiju piepildītu baletu “Dons Kihots” Latvijas publikai prezentēs bulgāru baleta trupa “Sofia Festival Ballet”, kas jau daudzus gadus priecē skatītājus visā pasaulē ar savu meistarību. Deju kolektīvā ir izcili dejotāji no Bulgārijas, Norvēģijas, Maķedonijas, Rumānijas un citu valstu nacionālajiem operas un baleta teātriem. “Sofia Festival Ballet” ir klasiskā baleta trupa, kuras repertuārā ir tādi iestudējumi, kā: “Riekstkodis“, “Apburtā princese“, “Žizele“ un citi.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi