Loading Events
Sniegavīra Ekspresis 6 /Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa & Very Cool People/

(Noticis pasākums) Sniegavīra Ekspresis 6 /Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa & Very Cool People/

25.12.2022 18:00
Mūzikas nams Daile, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ralfs EILANDS, Kristīne PRAULIŅA un “Very Cool People” dodas ar SNIEGAVĪRA EKSPRESI!

Šogad būs 6 gadi kopš SNIEGAVĪRA EKSPRESIS priecē visus Ziemassvētku koncertu cienītājus un klausītājus. 25.Decembrī Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”, aicina uz Mūzikas namu DAILE, lai svinētu Ziemassvētkus jaukā noskaņā.
“SNIEGAVĪRA EKSPRESIS” ir viens no līksmākajiem Ziemassvētku  koncertiem. Dziedāt līdz un sagaidīt vakaru pacilātā noskaņojumā ielūdz Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa un grupa “Very Cool People”.

Koncertā būs iespēja baudīt mūziķu vokālos un instrumentālos talantus, taču vēl vairāk – dziedāt līdz, līksmot un emocionāli sildīties vienam pie otra. Programmā iekļautas kompozīcijas, kas vieno un uzmundrina cilvēkus visā pasaulē: “Zvaniņš skan”, “Laba slava sniedziņam”, “Jingle bells rock”, “Santa Claus is coming to town” un citas. Izpildot mums tik nozīmīgās dziesmas kā “Klusa nakts”, neiztrūkstoši tiks šķetināts stāsts par mūsu sapņiem, ilgām un iekšējo – noslēpumaino pasauli.

Svētku programma apzināti veidota, lai iepriecinātu ģimenes, draugus, radot patīkamu atmosfēru kopā būšanai un “iesildītos” pirms vakara priecīgajiem notikumiem, kas gaidāmi katrā mājā pie Ziemassvētku eglītes.
Stāsta Ralfs Eilands: “Manuprāt, lielākā dāvana, ko esam saņēmuši šajā dzīvē, ir mūsu ģimenes un draugi – tās siltās attiecības, caur kurām gūstam vislielākās emocijas un spilgtākās atmiņas. Šo dāvanu “izsaiņot” nozīmē kopīgi pavadīt laiku. Ar šādu pieeju arī veidojam koncertu, lai primāri tā būtu iespēja būt kopā ar sev tuvajiem un kopīgi pasmieties un padziedāt – tas arī ir tas “Ziemassvētku brīnums”.”

Priecīgus Ziemassvētkus visiem!

Koncerta garums: 1h 20 min.
Bērniem līdz 7.gadiem ieejas biļete nav vajadzīga.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi