Loading Events

(Noticis pasākums) Sieviešu kora “Rīgas kamerkoris” 35 gadu jubilejas koncerts “Skatiens”

07.03.2024 19:00
Mazā Ģilde, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

2024. gada 7. martā plkst. 19.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde” izskanēs sieviešu kora “Rīgas kamerkoris” 35 gadu jubilejas koncerts “Skatiens”.

7. martā jubilejas koncertā Mazajā ģildē “Rīgas kamerkoris” aicina atskatīties uz paveikto, ielūkoties nākotnē, tikties ar kora dibinātāju un ilggadējo māksliniecisko vadītāju Guntu Malēvicu, izbaudīt neaizmirstamus, mūzikas burvības piepildītus svētkus un kopā ar bijušajām dziedātājām nodziedāt Emīla Dārziņa “Nāru dziesmu” un Jūlija Rozīša “Stāvēju, dziedāju”.

Koncertā skanēs latviešu komponistu Ēvalda Siliņa, Lauras Jēkabsones, Ilzes Arnes, Valta Pūces, Jāņa Ķirša, Emīla Dārziņa, Ilonas Rupaines, Jūlija Rozīša un Ērika Ešenvalda oriģināldziesmas un tautas dziesmu apdares un pasaules kormūzikas pērles, bet kopā ar sieviešu kori “Rīgas kamerkoris” muzicēs Rīgas Skolēnu pils meiteņu koris “Rīga”, sākumskolas koris “Rīga”, pirmsskolas koris “Rīga”, Rīgas Tehniskās koledžas jauniešu koris “Mīts”, Elizabete Laura Porgante (soprāns), Marta Ozoliņa (soprāns), Artūrs Švarcbahs (bass) un Evija Belicka (klavieres). “Rīgas kamerkora” un koncerta mākslinieciskā vadītāja Irīna Švarcbaha.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi