Loading Events
Sieviešu festivāls

(Noticis pasākums) Sieviešu festivāls

23.03.2024 12:00

Pasākuma informācija

PASĀKUMA PROGRAMMA

Sieviešu Festivāls 23.martā, Jūrmalā

Ikgadējie sieviešu pavasara Svētki – Sieviešu Festivāls, Jūrmalā, Semarah Hotel Lielupe, aicina sievietes no visas Latvijas uz vienu dienu sev – savai veselībai, skaistumam, izaugsmei!

“Māmiņu Klubs” un kanāls “STV Pirmā!” aicina uz izzinošu dienu,kopā ar vairāk kā 30 dažādiem
lektoriem, pop-up meistarklasēm, speciālistu konsultācijām un izklaidēm, ko baudīt kopā ar vairāk kā tūkstoti dāmu!

Lielā Iedvesmas zāle ar ietilpību vairāk kā 1000 dalībniecēm, priecēs ar īpašu lekciju programmu visas dienas garumā – sievietes veselība, labbūtība, attīstība, skaistuma un stila tendences, kopā ar vadošajiem speciālistiem.

Paralēli lekcijām Iedvesmas zālē un citur viesnīcas teritorijā- sadarbības kompāniju stendi ar aktivitātēm, kur nobaudīt dažādu sieviešu skaistuma, modes un veselības produktu prezentācijas un aktivitātes ar balvām.

Pop-up meistarklasēs apmeklētājām būs iespēja nobaudīt visdažādāko sieviešu kursu piedāvājumus, aptverot plašas intereses – sākot no fiziskās un mentālās labsajūtas, beidzot līdz izaugsmei un hobijiem.

Pasākuma norises laiks: 23.marts, no plkst.12:00 – 19:00, Semarah Hotel Lielupe

Biļetes cena: – 10.00 EUR
Pasākuma programma drīzumā!

Sapņo par bezūpīgu atpūtu, kur par visu padomāts? Piedalies Sieviešu festivālā un laimē “viss iekļauts” brīvdienas diviem 337 EUR vērtībā no atpūtas piedāvājumu e-veikala Gribu Atpūsties 337 EUR vērtībā!

Jūs gaida burvīgā Palanga, jūra un 2 naktis  respektablajā sanatorijā “Gradiali”. Iekļauta ēdināšana 3 x dienā, neierobežots laiks SPA zonā, relaksējoša procedūra katram, minerālūdens no pašu dziļurbuma, biļetes uz Dzintara muzeju un vēl vairāk!

Ieslēdz atpūtu ar Gribu Atpūsties!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi