Loading Events
Scorpions – Rock Believer World Tour 2023

(Noticis pasākums) Scorpions – Rock Believer World Tour 2023

17.06.2023 18:00
Tallinna lauluväljak (2023), Tallinn, Igaunija

Pasākuma informācija

Nākamvasar Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies rokmūzikas simbols “Scorpions”

 

Spēcīgo hārdroka hitu un par klasiku kļuvušo roka balāžu lielmeistars “Scorpions” pasaules turnejas ietvaros 17. jūnijā sniegs koncertu Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Mūzikas leģenda, kas pēdējo reizi Igaunijā viesojās pirms desmit gadiem, tagad uzstāsies ar līdz šim jaudīgāko dzīvo šovu.

 

Uz pasaules mūzikas skatuves darbojoties gandrīz 60 gadus, “Scorpions” ir viens no spilgtākajiem laikmeta simboliem. Savā radošajā ceļā grupa ir atstājusi spēcīgu iespaidu smagā metāla, hārdroka, glammetāla un softroka stilos. Gan ar mūzikas, gan uzstāšanās stilu “Scorpions” ir kalpojis par iedvesmu daudzām mūsdienu rokzvaigznēm.

 

Biļešu pārdošana uz nākamās vasaras pirmo lielo brīvdabas koncertu sāksies 9. decembrī biļešu servisa vidē.

 

Garš grāvēju saraksts, iespaidīgas pasaules turnejas un gadu desmitiem ilgs veiksmīgs studijas darbs “Scorpions” ir padarījis par grupu, kas apvieno paaudzes, uzrunājot arvien vairāk tieši gados jaunu mūzikas fanu.

 

Kopš pirmā albuma “Lonesome Crow” 1972. gadā līdz šā gada albumam “Rock Believer” grupa laidusi klajā 19 albumus, kuri pārdoti gandrīz 120 miljonos eksemplāru, tādējādi pārdošanas apjoma ziņā “Scorpions” ierindojot par vienu no visvairāk pelnošajiem rokmūzikas māksliniekiem.

 

Grupas nozīmīgākais komerciālais hits “Wind of Change” no 1990. gada albuma “Crazy World” ir viena no pasaulē visvairāk pārdotajām dziesmām ar vairāk nekā 14 miljoniem pārdotu singlu. Kopā ar “Still Loving You”, “Send Me An Angel” un “Rock You Like a Hurricane” dziesmas var uzskatīt par atzītām mūzikas pasaules himnām un laikmetu raksturojošiem spilgtākajiem piemēriem.

 

“Scorpions” 1965. gadā Vācijā nodibināja ģitārists Rūdolfs Šenkers. Pēc dažiem gadiem grupai pievienojās Klauss Meine, kurš ar savu unikālo balsi sniedza tieši to unikālo vokālu, kas tik atpazīstami skan grupas izpildītajās dziesmās.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi