Loading Events

(Noticis pasākums) Saulrieta koncerti | Bermudu Divstūris & Transleiteris 05/08

05.08.2020 17:30
JIP Marupite, , Latvija

Pasākuma informācija

Pirmais koncerts:
TRANSLEITERIS

Ar veselīgu humora un ironijas devu duets “Transleiteris” savus klausītājus iepriecina kopš 2008. gada.

Izpildītāju sākotnējais mērķis bija cēls – sniegt latviešu valodas tulkojumu pasaules lielākajiem popmūzikas hitiem. Jāpiebilst – ļoti burtisku tulkojumu.

Dueta pirmais upuris bija Britnijas Spīrsas dziesma “Hit Me Baby One More Time” jeb “Sit mani bēbi vēl vienu reizi”. Gadu gaitā “Transleiteris” ir pieķēries vairākiem desmitiem dziesmu, no kurām plašāko atpazīstamību guvušas tādas kompozīcijas kā “Mazā”, “Brālis Luī” un “Melnais Bembis”.

Neizsīkstoši radošie resursi un apņēmība ir ļāvusi “Transleiterim” iekarot aizvien plašākus apvāršņus, piemēram, vadīt savu raidījumu “Pirmais valsis” radio “Pieci” ēterā, kā arī teju katru nogali kļūt par neatņemamu ballīšu sastāvdaļu, sniedzot dzīvās uzstāšanās. Īpaši nozīmīgs gads “Transleitera” izaugsmē ir bijis 2015., kad duets lēma paplašināt savu darbības virzienu, plašāk iekarojot parodiju žanru. Ar skandālu un plašu rezonansi sociālajos tīklos, “Transleiteris” dzēsa savu parodiju par grupu “Bet Bet”, taču dziesma par Kristapu Porziņģi sagādāja starptautiskus panākumus.

Otrais koncerts:
BERMUDU DIVSTŪRIS
2011. gadā izveidots latviešu humoristiskā repa duets. Grupas sastāvā ir Marats Ogļezņevs un Emīls Balceris, kas pieņēma pseidonīmus Bicepss un Tricepss. 2014. gadā duets izdeva debijas albumu “Ballējam neguļam”, par ko ieguva mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Labākais hip-hop vai deju mūzikas albums”


Saulrieta koncerti nav tikai brīvdabas koncerts ar kino – tā ir aizbēgšana no satiksmes un trokšņiem, iespēja baudīt atmosfēru, saulrietu, dzīvo mūziku, īpaši izvēlētu filmu, protams, neizpalikt arī bez dažādiem konkursiem, aktivitātēm un pārsteigumiem. Saulrieta koncerti ir kā viena vakara mini-festivāls. „Sajūtas” ir vārds, kas raksturo piedāvāto notikumu kopumu.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi