Loading Events
Saulkrastu Ostas svētki Skultes ostā

Saulkrastu Ostas svētki Skultes ostā

10. augusts plkst. 20:00
Skultes osta, Zvejniekciems, Latvija

Pasākuma informācija

Ielūdzam uz saulrieta vakaru Skultes ostā 10. augustā! Programmā – Mūzika no teātra izrādēm un blēņu stāsti: “ Patiesība par Minhauzenu” un AVATAR DISKO līdz pusnaktij!

Jau trešo gadu Zvejniekciemā norisināsies Ostas svētki ar īpašu muzikālu programmu. Vakara daļā klausītāji tiek aicināti uz muzikālu saulrieta koncertu brīnišķīgā vietā – industriālā vidē jūras krastā, Skultes ostā, kur varēs baudīt lielisku latviešu mūziku un īpašu atmosfēru.

Piedāvājumābagātīga mūzikas programma melomāniem:

Vakara programmas pirmajā daļā: Mūzika no teātra izrādēm un blēņu stāsti: “ Patiesība par Minhauzenu”

Uz skatuveskāps lielākais fantazētājs un godīgākais melis, kāds vien pasaulē zināms, neviens cits kā barons Minhauzens,kurš cauri laikiem ir spējīgs satikt un piedzīvot teju jebko.

Kopā ar šarmantajām dziedošajām aktrisēm Ditu Lūriņu, Agnesi Budovsku un Leldi Dreimaniun burvīgiem kungiem – Mārtiņu Brūveri, Raimondu Celmu un Gundars Grasbergu tiks izdzīvoti stāsti par mīlestību- laimīgu un ne tik laimīgu, tiks filozofēts par dzīves jēgu, pasmaidīts par ikdienas nebūšanām, bet pāri visam tā būs cilvēcīgi silta savstarpējā satikšanās ar kolēģiem un skatītājiem.

Minhauzena jeb vakara namatēva lomā iejutīsies  Ivars Kalniņš, kurš baronu Minhauzenu savulaik spēlējis uz Dailes teātra skatuves.

Skanēs īpaši atlasītas teātra mūzikas pērles – dziesmas no muzikālām izrādēm, kaspelnījušas iespēju ieskanēties jaunā spožumā – ar orķestra, kora un burvīgo solistu palīdzībuno komponista Ulda Stabulnieka, Jura Karlsona, Artura Maskata, Mārtiņa Brauna, Zigmara Liepiņa, Valta Pūces, arī maestro Raimonda Paula daiļrades.

Vai Minhauzens stāsta patiesību vai ir melis? Varbūt viņš ir vientuļnieks, kuram patīk uzburt prieku sevī un citos, uzaicinot ciemos dažādus tēlus, lai iegrieztu notikumus neparedzamā virpulī. Vai par skumjo var runāt ar smaidu un par priecīgo nobirdināt pa kādai asarai? Un varbūt vislabāk to darīt ar dziesmām no teātra izrādēm. Teātrī, tāpat kā dzīvē, spēles noteikumi ir vienkārši – iespējams ir pilnīgi viss! Un teātri, tāpat kā dzīvi, nevajag uztvert pārāk nopietni! Tiekamies ostas svētkos 10. augustā,” aicina muzikālās ēverģēlības “Patiesība par Minhauzenu” režisore Marija Bērziņa.

 

Koncertuzvedumu pavadīs stīgu orķestris, pavadošā ritma grupa un koris “Anima”, diriģente Laura Leontjeva.

Programmas turpinājumā virtuālā diskotēka AVATAR DISKO– non-stop ballīte maestro Kristapa Krievkalna vadībā! Ballīti iegriezīs mūziķi Ivo Grīsliņš – Grīslis, Elīna Krastiņa un virtuāli dziedātāji uz ekrāna. NON- STOP skanēs latviešu hiti līdz pat pusnaktij.

!!!Pasākumā būs nodrošinātas  sēdvietas!!!

Organizē:

SIA IDL Events sadarbībā ar Saulkrastu novada domi un Skultes ostas pārvaldi

https://www.facebook.com/saulrietakoncerti

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi