Loading Events

(Noticis pasākums) Saša Samoiļenko & Tomas Band

2020. gada 10. janvāris plkst. 21:00
Picerija Ansamblis, Rīga, Latvija
Mūzika

Pasākuma informācija

10.01.2020. bufetē – picērijā “Ansamblis” (Robežu ielā 38, Rīgā) viesosies grupa “Saša Samoiļenko &TOMAS Band”. Ansamblī grupa muzicēs starptautiskā sastāvā – ar muzikantiem no Krievijas, Lietuvas un Latvijas. Sākums plkst. 21:00, ieeja, kā allaž – brīva!

Saša Samoiļenko ir krievu mūziķis, dziesmu autors un rokgrupas “Tomas” (Čeļabinska – Maskava) dibinātājs. No 2013. gada grupa uzstājas ar nosaukumu “Saša Samoiļenko & TOMAS band”. Viņa dziesmas izmantotas Krievijas kulta seriālā “Тайный знак”. Grupa izdevusi 8 studijas albumus (CD formātā) un 2 vinila plates, kā arī piedalījusies dažādos festivālos Krievijā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā – “Нашествие”, “Rock-Line”, “KinRock”, “Rock Wave”, “Summer Sound”, “Fontaine Fesival”, “Tallinn Rock’n’Ball”, “BikeXDream” u.c. Arī pats Saša Samoiļenko jau 10 gadus Maskavā organizē festivālu “ИЛЛЮМИНАТОР”, kas ir veltījums dzejniekam, tulkotājam, filozofam Iļjam Kormiļcevam (grupas “Nautilius Pompilius” dziesmu līdzautoram, kurš 2007. gadā pabeidza šīs zemes gaitas).

Ieskatam:

Pasākumā var tikt fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat foto un video uzņemšanai pasākumu laikā un iegūto materiālu izmantošanai bufetes – picērijas “Ansamblis” publicitātes nolūkos.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vietaCiti pasākumi