Loading Events
Samanta Tīna ‘Vēstule Tev’

(Noticis pasākums) Samanta Tīna ‘Vēstule Tev’

09.12.2023 19:00
Koncertzāle 'Klavins Piano', Kuldīga, Latvija

Pasākuma informācija

Samanta ielūdz uz atklātiem un personiskiem dzīves stāstu akustiskiem tūres koncertiem “Vēstule Tev”

Šī gada rudenī dziedātāja Samanta Tīna, svinot albuma iznākšanu, dosies pie saviem klausītājiem akustiskajā koncerttūrē “Vēstule Tev”. Uzstājoties pilīs un koncertu norises vietās ar īpašu sajūtu, Samanta vedīs klausītājus muzikālā ceļojumā, atklājot savu pieredzi, būtību un stāstus, ar kuriem vēlas dalīties un iedvesmot.

“Šajā akustiskajā tūrē vēlos vest klausītāju sava veida ceļojumā, dzīves pieredzē, daloties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, nodevību, kāpumiem un kritumiem, bet tādā veidā vēloties motivēt, iedvesmojot, ka viss ir pārvarams, un galvenais ir ticība sev un savai būtībai. Tā būs kā saruna ar klausītāju.

Dalīšos gan Indijas, gan attiecību pieredzē, ko esmu mācījusies no smagām un sāpīgām pieredzēm, kas manī atstājušas ļoti dziļas un sāpīgas rētas, dalīšos arī ar Eirovīzijas pārdzīvojumiem, kritumiem, sevis kritizēšanu un perfekcionismu, kā tas mani ietekmējis, ko man mācījis, kādas atziņas esmu guvusi, lai varētu saņemties iet uz priekšu, iedvesmojot un motivējot citus.

Koncerti tiks veidoti ļoti romantiski, atklāti, privāti, sveču gaismā. Tie būs ļoti uz “Tu” vērsti koncertstāsti, ko divatā ar pianistu Haraldu Stenclavu nodosim klausītājiem,

Būs iespēja arī iegādāties Samantas radītu “The Queen” kolekcijas apģērbu , kā arī mīlīgi slavenos “Bučiņāāās” džemperus.

Koncertu datumi:

21.10. – Jaunmoku pils, Tukums

27.10. – The Art Ranch “Dukuri”, Cēsis

28.10. – Cesvaines pils, Cesvaine (Leģendu nakts ietvaros)

03.11. – Kultūras nams “Wiktorija”, Liepāja

09.12. – Koncertzāle “Klavins Piano”, Kuldīga

26.12. – Amoralle “Level Up”, Rīga

Seko aktuālajai informācijai:

https://www.facebook.com/SamantaTina

https://www.instagram.com/samantatina/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi