Loading Events

(Noticis pasākums) RUKI VVERH 22 / Руки Вверх 22

15.12.2019 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Grupas Ruki Vverh! lielais koncerts Arēnā Rīgā 15. decembrī
15. decembrī tūkstošiem grupas Ruki Vverh! fanu atkal tiksies Arēnā Rīga un dejos populāro un iemīļoto hitu, kā arī jauno dziesmu pavadībā grandiozā grupas koncertā.
Leģendārie Ruki Vverh! brauc uz Rīgu jau trešo reizi, lai sniegtu lielu koncertu. Mūžīgi jaunā un nekad nenovecojošā Krievijas popmūzikas kolektīva ikgadējie koncerti tiek veltīti tā dzimšanas dienai, šogad atzīmējot 22. grupas gadadienu. Divi iepriekšējie koncerti pilnajā Arēnā un pieaugošā rīdzinieku interese liecina par to, ka grupas radošais krājums neizsīkst, bet dažādu paaudžu klausītāju mīlestība pret viņu daiļradi ir mūžīga.
15. decembrī Sergejs Žukovs un viņa komanda atkal kāps uz Arēna Rīga skatuves. Tikai dzīvā mūzika, grandiozs gaismu šovs, specefekti, diskotēka non-stop, nostalģiskas lēnās dejas, emociju gūzma un daudz pārsteigumu – tāds būs grandiozais koncerts, ko rīdziniekiem dāvās leģendārais kolektīvs Ruki Vverh!
Ruki Vverh! jau vairāk nekā 20 gadu garumā pulcē pilnus klausītāju stadionus, grupa vairākkārtēji ir ieguvusi platīna albuma statusu un turpina rakstīt jaunas dziesmas, ne tikai saglabājot savu popularitāti, bet arī katru gadu iegūstot jaunus pielūdzējus. Sava lielā koncerta laikā Rīgā Ruki Vverh! izpildīs gan pašus zināmākos hitus: “Крошка моя”, “Студент”, “18 мне уже”, “Алешка”, “Лишь о тебе мечтая”, gan daudzus citus un savas jaunas dziesmas. Koncertaģentūra un Sergejs Žukovs aicina rīdziniekus un galvaspilsētas viesus 15. decembrī uz grandiozu koncertu Arēnā Rīga, lai no sirds izpriecātos un izdejotos, kā savas jaunības laikā.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi