Loading Events
Rihards Saule – Akustiskais koncerts Ziemassvētku noskaņās

(Noticis pasākums) Rihards Saule – Akustiskais koncerts Ziemassvētku noskaņās

22.12.2023 17:00
Padures muiža, Padure, Latvija

Pasākuma informācija

Šie būs labākie tavi Ziemassvētki. Tev noteikti tos ir jāsāk Padures muižā ar Riharda Saules koncertu Ziemas stāsti.

Riharda Saules aizraujošais akustiskais koncerts “ZIEMAS STĀSTI” ievedīs tevi Padures muižas noslēpumainajā atmosfērā 22. decembrī plkst. 17.00. Šis muzikālais pasākums ir kā ceļojums pa dažādām pasakām, katrs skaņdarbs radīs klausītājos jaunas emocijas un pavadīs mūzikas stāstos.

Pasākums sāksies ar klusām un svētām noskaņām, pārvēršoties muzikālās pasakās par klusu nakti, ziemas stāstiem, un citiem aizraujošiem tematiem. Rihards Saule ir ne tikai talantīgs dziedātājs un mūziķis, bet arī lielisks stāstnieks. Viņš radīs koncerta noskaņu kā pasaku piedzīvojumu, aizvedot klausītājus līdz katras dziesmas dziļākajai jēgai. Katrs atsevišķais skaņdarbs konceptuāli tiek veidots kā ceļojums pasakā, kuru mākslinieks uzsāk ar nelielu filozofisku apcerējumu vai pasaku, aizvedot klausītājus līdz muzikālajam skaņdarba vēstījumam. Tas ļauj atklāt katras dziesmas dziļāko jēgu, kā arī izjust dziesmu-pasaku caur jaunām emocijām.

Pasākuma laikā Padures muiža pārvērtīsies par unikālu koncerta vietu, kurā saplūdīs mūzikas un vēstures burvība. Šis koncerts piedāvās ne tikai skaņu baudījumu, bet arī iespēju iegrimt pasaku un mūzikas mākslā, kurā katrs atradīs savu stāstu.

Neaizmirstiet rezervēt savu vietu šajā īpašajā brīdī Padures muižā un piedalieties šajā ekskluzīvajā pasākumā, kur Ziemas stāsti kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu, kas tevi pavadīs uz Ziemassvētkiem.

Biļetes iepriekšpārdošanā aula.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi