Loading Events
Rīgas dzimšanas diena

(Noticis pasākums) Rīgas dzimšanas diena

19.08.2023 14:00
Vecrīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Atklāj, ieelpo un izbaudi Rīgas 822. dzimšanas dienas siltumu un prieku! 19. augustā pievienojies svinībām Vecrīgā, kas visas dienas garumā būs pārpildīta ar pasākumiem, izrādēm, koncertiem un atrakcijām.

Rīgas dzimšanas diena – Doma laukums
Doma laukums
Visas dienas garumā Doma dārzā un Doma pakājē notiks aktivitātes bērniem un ģimenēm, tostarp teātra izrādes, radošās darbnīcas, cirka skola un citas aizraujošas atrakcijas. Doma laukumā Tevi sagaidīs grupas “Kalush Orchestra” (Ukraina), “Carnival Youth”, “Sound Poets” un Zemessardzes orķestra un dažādu solistu koncerti, kā arī notiks Rīgas gardākās kūkas konkurss un sagaidīs sveicieni un priekšnesumi no Rīgas sadraudzības pilsētām. Dzimšanas dienas svinības Doma laukumā noslēgs brīnišķīgs “Drosmes un prieka dziesmas” koncerts, kurā uzstāsies vairāki Latvijā pazīstami mūziķi – koris “Maska”, Ieva Akuratere, Ilona Bagele, Aija Andrejeva, Miķelis Putniņš, Daumants Kalniņš, Kristīne Pāže, Gustavo un citi.

Doma dārzā visas dienas garumā norisināsies arī programma bērniem:

14.30 – 15.30 Izrāde “Limonāde” 3+ vecumam

16.00 – 16.45 Koncerts “Mazulis ausās, mūziku klausās” 2+ vecumam

17.30 – 18.30 Izrāde “Kaka un pavasaris” 4+ vecumam

19.00 – 20.00 Izrāde “Pilna slodze”, Willa teātris, jauniešiem. 14+

14:00 – 20:00 Bērnu darbnīcas un Prieka gājieni Doma baznīcas pakājē

Rīgas dzimšanas diena – Rātslaukums
Rātslaukums
Rātslaukums kļūs par Drosmes laukumu, kurā Latvijā dzīvojošie ukraiņu kopienas pārstāvji priecēs ar savu kultūru un ļaus to piedzīvot Rīgas Dzimšanas dienas apmeklētajiem. Tepat atradīsi arī plašu galda spēļu laukumu, kurā varēsiet izpaust savu sacensību garu!

Rīgas dzimšanas diena – Līvu laukums
Līvu laukums
Līvu laukums kļūs par prieka laukumu. Šeit savu vietu radīs joki, humors, improvizācijas teātra izrādes, būs nesmieklīgako joku konkurss, mini golfs, bet noslēgumā ausis un acis priecēs humora grupas “Mazais Princis” koncerts!

Rīgas dzimšanas diena – Smilšu iela
Smilšu iela
Rīgas dzimšanas dienas svinības saviļņos arī džeza entuziastus, jo Smilšu ielā pie Finanšu ministrijas iecerēta džeza un operas mūzikai veltīta skatuve, kur tiks prezentēta muzikāla programma, kurā skanēs džezs un latviešu kino mūzika.

Apmeklētājus priecēs:

Grupa “P.S.PMS” (Latvija)
M.A.S.A – Rūdolfs Macats, Kārlis Auziņš, Ivars Arutjunjans, Elīna Silova. (Latvija)
Zubek & Pentz Piazzolla Duo. (Polija)
Dāmas un kino – Inga Šļubovska, Dita Krenberga, Inga Ozola, Ilze Ozoliņa. (Latvija)
Viral Mind. (Latvija)
Olga Lukachova and Funk Reunion. (Ukraina)
Indiešu klasiskas muzikas apvieniba “Chaturveni” – Sebastian Dreyer, Balraj Singh, Tripti Sharma, Natalja Garanina. (Indija)

Rīgas dzimšanas diena – Pils iela un Vecrīgas teritorija
Pils iela un Vecrīgas teritorija
Pils ielā visas ielas garumā atradīsies amatnieku tirdziņš, kurā varēs iegādāties dažādus vietējo meistaru darinātus labumus, kā arī apmeklētājiem būs iespēja iestirpināties dažādāš kafejnīcas. Visā Vecrīgas teritorijā darbosies laikmetīgā cirka izrādes, kā arī iedzīvotāji varēs piedalīties gardāko kūku konkursā!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi