Loading Events
Rēzekne svin! / Svētku lielkoncerts un disko nakts

Rēzekne svin! / Svētku lielkoncerts un disko nakts

3. augusts plkst. 19:00

Pasākuma informācija

Pērn aizsāktā tradīcija Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā rīkot vasaras lielkoncertu kļuvusi par labu tradīciju, tāpēc, pateicoties lielajai skatītāju interesei pārpildītajai skatītāju estrādei, rīkotāji un Rēzeknes pilsētas pašvaldība lēmuši, ka koncertam jānotiek arī šogad – augusta pirmajā nedēļā, kad Rēzeknē katru vasaru ir skanējusi mūzika un tikuši svinēti svētki. Tāpēc 3.augustā plkst. 20.00 ikviens populārās mūzikas cienītājs tiks gaidīts Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā notiekošajā lielkoncertā, lai izdziedātos no visas sirds un baudītu kopā būšanu.

Šogad koncerts pārsteigs ar jaunu mākslinieku sastāvu un jaunu programmu un nakts ballīti «No 80.gadiem līdz mūsdienām» kopā ar vienu no labākajiem ballīšu DJ Robertu Leijasmeijeru: «Man būs liels prieks piedalīties pasākuma nakts daļā DJ lomā. Rēzeknē nekad ballītes neesmu spēlējis, taču zinu, ka tur ir trakulīgi ballētāji, kurus priecāšos satikt pasākumā.No manis – visu laiku labākā deju mūzika. Iegriezīsim enerģisku svētku ballīti visi kopā; izdejoties varēs visi, un mūzika būs jebkura gaumei!»

Vienā vakarā uz skatuves kāps gan mūsu skatuves leģendas – dziedātāji Žoržs Siksna, Viktors Lapčenoks un Andris Daņiļenko, gan iemīļotie aktieri aktieri Zigurds Neimanis un Veronika Plotņikova kā arī Roberto Meloni, bet par pavadījumu gādās mūziķu grupa «ARMaestro» Anatolija Livčas vadībā. Koncertā skanēs populārās dziesmas «Genovena», «Muļķe sirds», «Mēmā dziesma», «Tā es tevi mīlēšu» u.c. Protams, neizpaliks Disko nakts, kurai speciālu programmu ar populārākajiem hitiem un remiksiem gatavo DJ Roberts Leijasmeijers, solot «uzdot ritmu» un «noteikt toni».

«Lai šī ideja par mūziķu apvienošanu vienā koncertā, kur varam satikties ar saviem klausītājiem, gan skatuves kolēģiem vienuviet, turpinās arī šogad Tāpēc aicinām visus, kam sirdij tuva latviešu estrādes klasika, apmeklēt šos sadziedāšanas svētkus!» aicina pasākuma rīkotāji.

Biļetes var iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Tuvojoties pasākumam, biļešu cenas paaugstināsies. Koncerta biļete derīga arī nakts ballītei. Biļetes tikai uz nakts ballīti varēs iegādāties uz vietas estrādē no plkst. 22.00

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi