Loading Events
Retrobest Festival 2023 / Pass

(Noticis pasākums) Retrobest Festival 2023 / Pass

30.06.2023 - 01.07.2023 23:59
Pühajärve park, Otepää, Igaunija

Pasākuma informācija

Lielākā Igaunijas retrofestivāla “Retrobest” kā galvenie mākslinieki uz skatuves kāps grupa Ricchi E Poveri. 

 

Viesiem, kas ieradīsies no citām valstīm, lētākas biļetes. Naktsmītnes pieejamas Otepē un Tartu.

 

Šī gada 30. jūnijā un 1. jūlijā Dienvidigaunijā, Otepē, Pühajärve parkā, norisināsies septītais Retrobest festivāls, kurā skanēs nostalģiski zviedru, itāļu, vācu, angļu, kā arī igauņu hīti. Šoreiz mākslinieku sarakstu lielā mērā sastādīja festivāla apmeklētāji. Kā galvenais izpildītājs skatuvi iekaros slavenāko itāļu hitu “Mamma Maria”, “Made in Italy” un “Questa Sera” autors Riči E Poveri.

 

Pirmais ārzemju izpildītājs, kas kāps uz festivāla galvenās skatuves, būs Tomass Anderss no neaizmirstamās grupas Modern Talking. Festivāla pirmā diena noslēgsies ar efektīgu E-Type šovu.

 

Otrajā dienā uz galvenās skatuves kāps tikai ārzemju mākslinieki. Nepārspējamo Electric Light Orchestra mūziku izpildīs Fils Beitss. Lieliskos 90. gadu hītus “Another Night” un “Run Away” klausītāji dzirdēs Real McCoy izpildījumā. Šo grandiozo Igaunijas ballīti ar kopīgu uzstāšanos noslēgs Hadvejs un Dr.Albans ar hītiem “What Is Love”, “Life”, “It’s My Life”.

 

Arī uz pludmales estrādes skatuves ārzemju izpildītājiem atradīsies vieta, jo jau atklāšanas dienā uz tās kāps grupa Snap! ar dziesmām “The Power” un “Rythm Is a Dancer”. Otrajā dienā pludmales skatuves smiltis uzkarsēs Liana Rosa.

 

Protams, festivālā neizpaliks arī iemīļotie igauņu mākslinieki. Līdz šim savu ierašanos apstiprinājis viens no festivāla visu laiku mīlētākajiem izpildītājiem – Smilers, kā arī, protams, Anne Veski.

 

Festivāls Retrobest, kas notiek 30. jūnijā un 1. jūlijā Pühajärve ezera krastā, ir grandiozākā stila ballīte Igaunijā. Retrobest viesi laipni aicināti valkāt retro apģērbu un aksesuārus. Festivāla teritorija būs sadalīta vairākās zonās, kur katras vecuma grupas pārstāvjus un katra laikmeta mūzikas cienītājus sagaidīs savi pārsteigumi. Nakšņošanas iespējas: Otepē un Tartu viesnīcās un viesu mājās, kā arī festivāla telšu pilsētiņā.

 

Vairāk informācijas par festivālu: www.retrobest.ee

Lasīt vairāk...Citi pasākumi