Loading Events
Republikas Tūre 2020: ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi, Prusax

(Noticis pasākums) Republikas Tūre 2020: ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi, Prusax

25.04.2020 20:00

Pasākuma informācija

Vieni no aktualākajiem Latvijas hiphop māksliniekiem – ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi un Prusax aicina uz lielkoncertu sēriju lielajās Latvijas pilsētās – Republikas Tūre 2020.

2020. gada martā un aprīlī aktuālie Latvijas repa izpildītāji dosies pie saviem klausītājiem uz piecām republikas pilsētām – Valmierā, Ventspilī, Liepājā, Madonā un Jelgavā notiks četri koncerti katra pasākuma ietvaros. Aizvadītājos gados vienas no straumētākajām Latvijas dziesmām un izpildītājiem digitālajās platformās kā “Spotify”, “Youtube” un citās bija ansis – “Zemes Stunda” (piedaloties Kristīne Pāže) un albums “Balzams”, Singapūras Satīns – “Piedzedzini Mann”, “Pārāk jauna” un daudzi citi ieraksti, Edavārdi – “Viss Ir Sarežģīti” (piedaloties Kristīne Prauliņa), “Pa Apli” un “Labirints” (kopā ar Very Cool People, ansi un Kristīni Prauliņu) un Prusax – “Pirmais Līgā” un “Repa Spēles Terorists”. Pateicoties klausītāju interesei jau otro gadu četri pašmāju repa izpildītāji satiksies vēl plāšākā hiphopa mūzikas turnejā “Rep-publikas” jeb Republikas Tūrē 2020.

ansis, Singapūras Satīns, Edavārdi un Prusax viesosies Valmieras Kultūras Centrā 7. martā, Ventspils TN Jūras Vārti 14. martā, Liepājas Latviešu biedrības namā 20. martā, Madonas Kultūras namā 4. aprīlī un Jelgavas koncertzālē Mītava 25. aprīlī. Koncerta programmā ir gan repa izpildītāju aktuālākās dziesmas, gan populārākie hiti. Biļetes uz koncertiem iegādājamas visās Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās Latvijā, digitāli www.bilesuparadize.lv un koncertu norises vietās.

ansis
Vairāk kā desmit gadu laikā saistīts ar un/vai ņēmis dalību tādos projektos kā PKI (Skutelis, Edavārdi, KasPis, Arčijs, Eliots, 181h, AKE), Riekstu Armija (Edavārdi, Arčijs), Kreisais Krasts, Ritmiskās Runas, Lāzeri, [KjP], Netīrās cilpas un Dirty Deal Audio, piedalījies daudzu repa ierakstu veidošanā un sadarbojies ar lielāko daļu atzītāko latviešvalodīgo reperu buķetes. 2013. gadā izdevis “Dekadansi” (1. un 2. daļu) un kopā ar Oriole radījis #HIMNAS. 2017. gadā izdevis savu jaunāko un kritiķu augsti novērtēto albumu “Balzams”.

Singapūras Satīns
Latvijas repa supergrupa. Kopš apvienības aizsākumiem 2015. gadā grupas ieraksti sasnieguši galvu reibinošus panākumus interneta straumēšanas servisos un uz Latvijas festivālu skatuvēm. 2019. gada vasarā izdevuši otro albumu “Singapūras satīns 2: Ne jau atkal” un ar dziesmu “Piedzedzini Mann” sasnieguši Latvijas mūzikas topu virsotnes.

Edavārdi
Edavārdi ir jauns cilvēks un latviešu repa izpildītājs, kurš ir tikai sava ceļa sākumā. Albumi: “Izlaušanās” (2010.),“ Es Esmu Šeit” (2013), “Galvaskauss” (2015.), “Īstas Acis” (2017.) ”Ghetto Brīvrunu batla” uzvarētājs.

Prusax
Prusax ir repa jaunās skolas izpildītājs – viens no straumētākajiem Latvijā. Savu pirmo ierakstu izdevis vien 2016. gadā. 2019. gadā izdeva savu pirmo albumu “A+”.

Koncertos vietu skaits ir ierobežots. Pirmās ieejas biļetes lētāk.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi