Loading Events
RepRe2ents

(Noticis pasākums) RepRe2ents

29.09.2023 18:00
Melno cepurīšu balerija, Jelgava, Latvija

Pasākuma informācija

$ourJ ir 20 gadus jauns mūzikas izpildītājs un producents, kas nācis no Grobiņas. Mākslinieku nereti mēdz saukt arī vārdā “skābais”. Savas mūzikas gaitas sācis 2019. gada sākumā. Pavisam neilgi pēctam, pateicoties neatlaidīgajai tieksmei uz panākumiem, mākslinieks radījis sava repertuāra visspilgtākos gabalus, kuru ierakstīšanai un apstrādei izmantojis tik vien kā savu telefonu un austiņas. Plašākai auditorijai pazīstams ar dziesmu “Draugs mans”, kas platfromā YouTube savākusi pāri 2 miljonu skatījumu. Mākslinieks apgalvo, ka šis ir tikai sākums, jo viņa seifā tiek glabāti potenciāli nākamie hiti…

HUNN, ‘’HUNNY’’, HUNDO: LV mūziķis izceļās ar melodiskā un smagā repa savienojumu. Katra dziesma spēj skanēt savādāk. Karjeru sāka ar eksperimentālo hiphopu Angļu valodā.No 2017 – 2020 Gadam Izlaižot 4 Albumus + Neiskaitāmus Singlus. Šobrīd pilnībā pārgājis uz LV valodu un tikko izlaidis savu 3. Albumu ar nosaukumu ‘’HAMELEONS’’. HUNN šobrīd visslabāk zināms ar skaņdarbiem: ‘’TU MAN BESĪ’’ Kopā ar YAM, kopdarbs ar I MEAN LOVE ‘’ES NEGRIBU TEVI’ un pēdējo phonk-house relīzi ‘’3LODES.

Yam jeb yammy, ir mūzikas mākslinieks no vējainas pilsētas Liepājas. Hip Hop pārstavis guvis savus pirmos klausītajus ar simfonisko skaņdarbu “Tu man besi”, kas ir bijusi arī Latvijas Spotify topā. Plašāku atpazīstamību guvis ar singlu “Puika Praimā”. Yammy’s pērnā gada novembrī arī izlaidis savu pirmo EP ar nosaukumu “Saldētie panti” kur uz vienu no dziesmām pievienojās uzlecošā zvaigzne Marko. Pārsteigumiem pilns ir mūziķa turpmākais ceļš, saka pats YAM!

Kazimirs – 21 gadu jaunais mākslinieks no Rīgas, praktizējas sevis pilnveidošanā, kurā viens no intrumentiem ir mūzika, precīzāk – reps. Kazimirs sāka rakstīt mūziku 2018. gadā, bet tikai trīs gadus vēlāk viņa mūzika kļuva pieejama publikai. Mākslinieka vārds plašākai publikai kļuva zināms pateicoties reperim, producentam un draugam – $ourJ. Šobrīd Kazimira katalogā ir 9 dziesmas, daudz nedzirdētas dziesmas ar $ourJ, Amanito un citiem.

Sivmoneyy ir 16 gadus jauns repa mūzikas izpildītājs no jelgavas, kas uzsācis savu karjeru salīdzinoši nesen, bet jau no pašiem pirmssākumiem ir darījis to jaudpilni un ar maksimālu atdevi. Viņa vārds sabiedrības gaismā tika pacelts ar tādiem singliem kā “sos” un “kas?ko?”. Sivmoneyy klausītāji un atbalstītāji ir pārliecināti, ka tuvākajā laikā viņš spēs savu atpazīstamību Latvijas hip hop scēnā celt vel iepriekš neredzētos augstumos, balstoties uz mākslenieka izaugsmi, kas jūtami aug ar katru jauna skaņdarba nākšanu pasaulē.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi