Loading Events
Reperu vasara’23 – Sezonas atklāšana

(Noticis pasākums) Reperu vasara’23 – Sezonas atklāšana

02.06.2023 17:30
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

HIPHOPS.LV un WONDERSALA pirmajā vasaras piektdienā, 2. jūnijā, aicina uz vērienīgu brīvdabas koncertu sezonas atklāšanu “REPERU VASARA ’23” Rīgā, Andrejsalā kopā ar aktuāliem pašmāju hiphopa māksliniekiem.

Vienas dienas ekspresfestivāls, kurā uz lielās skatuves vienkopus satiksies Latvijas hiphopa daudzveidība.

PIEDALĀS:

rolands če, Kreisais Krasts, OLAS, Prusax, Reiks, Deniss, Elfs, Wiesulis, Ods un goča, E.V. un “Jaunā Pagrīde”, Kjuumanis un Prospekti.

Pasākuma pirmajā daļā “REPA SPRINTS” uz skatuves kāps vairāki mākslinieki – aizvadītā gada spilgtākais debitants Wiesulis, repa duo Ods un gocha, reperis E.V. ar albuma “JAUNĀ PAGRĪDE” programmu, kā arī Kjuumanis un hiphopa apvienība no “Prospekti”. “REPA SPRINTS” vadītājs – E.V. (Kārlis Pauls Šēnhofs). Karstu bītu autorprogrammu izpildīs VEIDERS.

Otrajā daļā uzstāsies Latvijas lielākā un ilgāk pastāvošā apvienība “Kreisais Krasts”, šī brīža straumēšanas servisu topu līderi pop- hiphopa grupa “OLAS” un viens no pašmāju repa “jaunās skolas” spilgtākajiem vārdiem PRUSAX. Vakara noslēgumā uz skatuves kāps “Zelta mikrofons” labākā hiphopa albuma balvas laureāts rolands če ar īpaši sagatavotu solo programmu sezonas atklāšanai.

Abu pasākumu daļu starplaikā ar pārsteiguma “Puslaika šovu” uzstāsies Reiks, Deniss un Elfs, kuri šādā sastāvā pēdējo reizi uzstājās pirms 5 gadiem. Programmā piedalīsies DJ 24k un gaidāmi arī īpašie viesi.

Visa vakara garumā starplaikos un atsevišķos priekšnesumos pie DJ pults saimniekos producents un bītmeikers Pre’Set, kurš iepriecinās ar aktuālām pašmāju hiphopa dziesmām.

Pasākumu informatīvi atbalsta radio “Latviešu hiti”.

Vairāk informācijas:

https://reperuvasara.lv

https://wondersala.lv

Vairāk informācijas: http://www.wondersala.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi