Loading Events
READY FEST

READY FEST

24. augusts plkst. 16:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

READY FEST
24. augusts
WONDERSALA

Šovasar jaunais pilsētas festivāls READY FEST skatītājiem prezentēs unikālu latviešu un krievu popa, roka un repa skatuves pārstāvju apvienojumu.

Jau paziņoti pirmie festivāla hedlaineri – roka un repa krustpunkta dzīvās mūzikas zvaigzne Noize Mc, leģendārā grupa ar unikālu dzini Lyapis Trubetskoy, slavenais reperis St1m, latviešu repa superzvaigzne Ozols un ievērojamais mūzikas pārstāvis uz Berlīnes hiphopa skatuves DJ Mishkeen. Jau pavisam drīz savā festivālā paziņosim par jaudīgiem un spilgtiem māksliniekiem!

Pasākuma mērķis ir ar mūzikas starpniecību cildināt kultūras daudzveidību, radot platformu gan jau iedibinātām žanra ikonām, gan uzlecošajām zvaigznēm. Ar savu nosaukumu READY FEST simbolizē atvērtību jauniem muzikāliem apvāršņiem un aicina dažāda vecuma dažādu stilu cienītājus sanākt kopā, lai svinētu muzikālās gaumes dažādību Wondersalas lieliskajā vasaras brīvdabas norises vietā.

Pievienojieties mums dzīvās mūzikas, gardu ēdienu un neaizmirstamu piedzīvojumu dienai READY FEST — kur mūzikai nav robežu. Sekojiet jaunumiem mūsu lapā! Drīzumā paziņosim par jauniem dalībniekiem.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi