Loading Events
Rammstein – Europe Stadium Tour 2023

(Noticis pasākums) Rammstein – Europe Stadium Tour 2023

22.05.2023 20:00
Vilniaus Vingio parkas, Vilnius, Lietuva

Pasākuma informācija

RAMMSTEIN NĀKAMGAD UZSTĀSIES LIETUVĀ 

Nākamā gada vasarā viena no visu laiku vispopulārākajām Vācijas supergrupām Rammstein uzstāsies Lietuvā. Ar vienu no saviem līdz šim iespaidīgākajiem brīvdabas šoviem grupa uzstāsies Viļņas Viņģa parkā 2023. gada 22. maijā. Šis būs pirmais Rammstein Eiropas stadionu koncerttūres 2023. gada koncerts. Biļetes būs pieejamas no ceturtdienas, 8. septembra, plkst. 10.00. 

Rammstein atgriežas un ir priecīgi izziņot, ka 2023. gadā Eiropas stadionu tūre pie faniem atgriezīsies jau trešo reizi! Skatuves konstrukcija, kas reizēm slejas pāri stadiona jumtam, ugunī un liesmās izgaismots šovs, Rammstein iestudējuma humors – tas viss vienā izcili kvalitatīvā, unikālā šovā. Rammstein piedāvā visiem saviem faniem un tiem, kas gatavojas kļūt par faniem, jaunu iespēju piedzīvot savu “gigantisko šovu” (Rolling Stone) klātienē, kas satracina visus Eiropas “stadionus”  (Nordkurier) ar “daudz uguņošana, daudz liesmām un dūmiem” (Sueddeutsche Zeitung).

Ar vairāk nekā 20 miljoniem pārdoto ierakstu visā pasaulē, Rammstein neapšaubāmi ir viena no pēdējās desmitgades visvairāk kritiķu un komerciāli veiksmīgākajām atzītākajām rokgrupām pasaulē. Kopš dibināšanas 1994. gadā Rammstein hiti “Du Hast”, “Benzin”, “Engel”, “Amerika”, “Sonne”, “Ich Will”, “Pussy” un daudzas citas ir dominējušas Eiropas mūzikas topos un iekļautas neskaitāmos filmu skaņu celiņos. Viņu dinamiskā karjera ir nopelnījusi Rammstein 30 dažādu balvu nominācijas, tostarp divas Grammy. Grupa saņēmusi 10 Echo, divus Kerrang! un vienu MTV Eiropas mūzikas balvu.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi