Loading Events
Raivo Stašans koncertā ROMANTISKS SOLO SAKSOFONAM

(Noticis pasākums) Raivo Stašans koncertā ROMANTISKS SOLO SAKSOFONAM

17.01.2024 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

” Romantisks Solo Saksofonam ” tā ir īpaša izcilā saksofona virtuoza Raivo Stašana solo koncertprogramma, kura tapusi sadarbībā ar mūzikas producentu un komponistu Gaiti Lazdānu un pirmo reizi skanēs Rīgā, VEF kultūras pilī.
Lielu atsaucību guvušās koncertprogrammas “Kungi Uzlūdz Dāmas” spilgtākā mākslinieka, publikas mīluļa, izcilā spēles virtuoza, un viena no romantiskākajiem džeza saksofonistiem Latvijā – saksofonista Raivo Stašana pirmā solo koncertprogramma, kurā tiek prezentēts Raivo Stašana jaunākais instrumentālās popmūzikas albums “ Romantisks Solo Saksofonam “. Albumā ir iekļautas 10 oriģinālas dziesmas, kuras tapušas sadarbībā ar mūzikas producentu un komponistu Gaiti Lazdānu. Koncertprogrammā “ Romantisks Solo Saksofonam “ skanēs dziesmas no jaunā diska kā arī pasaules un latviešu estrādes populāri skaņdarbi!
Noteikti, šis būs romantiskākais instrumentālās mūzikas koncerts, kurš skanēs 17. janvārī VEF kultūras pilī un kur kopā ar Raivo Stašanu un Gaiti Lazdānu uzstāsies Āris Ozols (ģitāra) un Oskars Deko (perkusijas & sitamie instrumenti). Koncerts paredzēts bez pārtraukuma 1:20h . Pēc koncerta paredzēta fotografēšanās, bučas un autogrāfi, kā arī ekskluzīva iespēja iegādāties Raivo Stašana debijas albumu “ Romantisks Solo Saksofonam “.
Biļetes iepriekšpārdošanā visās “biļešu paradīze” kasēs.
Uz tikšanos 2024. gada 17.janvārī VEF kultūras pilī, Rīgā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi