Loading Events
Raimonds Pauls Rīgas Krievu teātrī / Раймонд Паулс в Рижском Русском театре – pie klavierēm Viktors Ritovs

(Noticis pasākums) Raimonds Pauls Rīgas Krievu teātrī / Раймонд Паулс в Рижском Русском театре – pie klavierēm Viktors Ritovs

25.02.2024 17:00

Pasākuma informācija

Čehova teātra īpašais piedāvājums skolēniem, studentiem un pensionāriem februārī: 30% atlaide izrādēm “Suņa sirds”, “Notikums Viši pilsetā”, “Raimonds Pauls Rīgas Krievu teātrī”, “Lai dzīvo Karaliene, vivat!”.

 Akcijas periods: no 01. līdz 29. februārim

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrim ir cieša draudzība un sadarbība ar Maestro Raimondu Paulu, tāpēc koncerts “Raimonds Pauls Rīgas Krievu teātrī” ir iestudēts par godu 58 gados radītajiem un piedzīvotajiem skatuves mirkļiem.

Pirmo reizi mūziku Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrim (tolaik – Rīgas Krievu Drāmas teātris) Raimonds Pauls uzrakstīja vēl 1963. gadā, lai gan patiesi cieša radošā sadarbība teātrim ar Maestro izveidojās jau šajā gadsimtā. Pēdējo 20 gadu laikā repertuārā bijuši 9 jauniestudējumi ar Raimonda Paula mūziku.

Koncerta programmā iekļautas dziesmas un muzikālie iestudējumi no izrādēm “Kerija”, “Kabīrijas naktis”, “Odesa, burvīgā pilsēta…”, “Meitene kafejnīcā” un “Spoks no Kentervilas”.

Pie klavierēm – Viktors Ritovs.

Facebook: https://www.facebook.com/chehovateatris/

Vairāk informācijas: http://www.mct.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi