Loading Events

(Noticis pasākums) Raganu slotu balle 2019

12.10.2019 17:00

Pasākuma informācija

Nakts burvība, maģiskas noskaņas un uguns gaismu vilinājums – lieliska kombinācija, lai Kalsnavas arborētuma dārzā jau trešo reizi norisinātos “raganu slotu salidojums”.
LVM Kalsnavas arborētumā, noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu, norisināsies tumšajam laikam raksturīgs pasākums – Raganu slotu balle. Kas veltīts vēja jeb raganu slotām, kas sastopamas arī arborētuma koku kolekcijā.
Kā vēstīts meteorologu prognozēs 12. oktobrī, no plkst. 17.00 paredzams labvēlīgs laiks, lai nosēstos arborētuma teritorijā un vienotos kopīgā pasākumā.
Slotām dancot liks folkmetāla grupa Skyforger, kas radījusi īpašu, tautisku programmu noskaņas gūšanai.
Aktīvākie pasākuma apmeklētāji, kas lido baros (līdz 4 cilvēkiem), aicināti piedalīties orientēšanās sacensībās, kas norisināsies pa naksnīgi maģisko arborētuma teritoriju. Savu komandu piesaki iepriekš, līdz 10. oktobrim, rakstot uz arboretums@lvm.lv. Pieteikumā norādi: komandas nosaukumu un viena dalībnieka tālruņa numuru.
Radošos aicināsim gaišajā stūrī, kur būs iespēja radīt, uzzināt un izmēģināt.
Ikviena ragana un raganas pavadonis aicināts pieteikt savu dalību tērpu skaistumkonkursā “Miss Slota un Misters Slotas kāts – 2019”.
Vakara stundā ikvienam izsalkušajam un izslāpušajam tiks piedāvāta īpašā uz ugunskura gatavotā zupa un tēja.
Sasildīties varēs arī piedaloties aktīvākās nodarbēs, kurās veiklākie būs kārtīgi sasildījušies un iespējams iegūs arī balvas.
Ja pasākuma laikā radīsies iedvesma un būsiet gatavi kļūt par slotu valdītājiem, tad slotu izsoles laukumā, īpašā andelē, būs iespēja tikt pie sev piemērotākās un tīkamākās slotas lidojumam. Tāpat slotas ar pieklājīgu noskrējienu varēs iziet tehnisko apskati.
Vakara noslēgumā, īpašs LED gaismu šovs.

Ieejas maksa:
8.00 EUR pieaugušajiem;
5.00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem;
20.00 EUR orientēšanās komandai.

Tālruņi uzziņām – 27841099, 29326912

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, uzņemtie attēli un video materiāls var tikt izmantots pasākuma publicitātes vajadzībām.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi