Loading Events

(Noticis pasākums) RADIO MIX FM 102,7 DISKOTĒKA

10.10.2020 19:00
Crystal Club, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

90. gadu hīti ar Radio MIX FM 102,7 klubā “Crystal Club”
Diskotēka, Jegors Kovaikovs un grupa Duende
Radio MIX FM atgriežas 90. gados un ielūdz 10. oktobrī uz deju mūzikas rudens sezonas atklāšanu koncerthallē Crystal Club (Rīga, Lāčplēša iela 52/54). Vakara viesus gaida: diskotēka, šova programma, konkursi ar balvām no projekta partneriem. Komfortablu gaisotni palīdzēs radīt lieliska restorāna virtuve un bāri ar demokrātiskām cenām.
10. oktobrī jūs varēsiet doties aizraujošā muzikālā ceļojumā ar MIX FM 90. gadu deju hītiem no Gošas Tiplova un grupas Duende ar Jegoru Kovaikovu. Mūziķi spēlē rumbas flamenko un latino stilā pasaules spāņu deju mūzikas labākajās tradīcijās. Grupas repertuārā ir arī grupas Gipsy King hīti.
Grupas Duende radītājs un līderis Jegors Kovaikovs 2016. gadā kļuva par TV-projekta “Golos” dalībnieku Krievijā. 2017. gadā viņš lieliski uzstājās projektā Х-Factor Kijevā, piedalījās festivālā Positivus un konkursa “Jaunais vilnis” koncertos, grupas PeR sastāvā pārstāvēja Latviju Eirovīzijā Zviedrijā.
Radio MIX FM aicina uz diskotēku Crystal Club!
Ieeja no 18:30. Vakara pasākuma sākums 19:00. Beigas 23:00. Apmeklētāju vecums no 18 gadiem. Ja vēlaties atpūsties ar komfortu – rezervējiet vietas pie galdiņiem un kluba balkonā. Pārdošanā ir arī ieejas biļetes.
Papildus informācija portālā www.mixnews.lv un radio (@MixMediaGroupLv) un kluba (https://crystalclub.business.site) lapās sociālajos tīklos.
Klausieties MIX FM 102,7 un laimējiet ielūgumus uz sezonas pirmo deju maratonu!
Kontakttālrunis: (+371) 26 166 676, e-pasts: sia.seleznovs@gmail.com

Vairāk informācijas: https://crystalclub.business.site/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi