Loading Events
Prime Orchestra. Dance Symphony 80s-90s

Prime Orchestra. Dance Symphony 80s-90s

2. novembris plkst. 19:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

DEJAS SIMFONIJA 80.-90

Klasiskā deju mūzika mūsdienu simfoniskā orķestra izpildījumā!

Neticams, pilnīgi jauns mūzikas šovs!

 DEJAS SIMFONIJA 80.-90– leģendāri 20. gadsimta deju hiti oriģinālā simfoniskā interpretācijā no SYMPHO SHOW žanra pamatlicējiem – PRIME ORCHESTRA!

 80. gadu zvaigznes – ABBA, MICHAEL JACKSON, MADONNA, PET SHOP BOYS, GLORIA GAYNOR, BEE GEES, kā arī 90. gadu leģendas – BACKSTREET BOYS, ACE OF BASE,

2 UNLIMITED, HADDAWAY, BOMFUNK MC, THE PRODIGY utt.– Šī ir deju un popmūzikas klasika. Miljoniem cilvēku iemīļotas melodijas un dziesmas, kas kļuvušas par vairāku laikmetu simboliem, tiks piepildītas ar spilgtām simfoniskām krāsām un mūsdienīga orķestra spēku, ieelpojot slaveniem hitiem jaunu elpu. Gaismas šova, video ekrānu, specefektu, jaudīgas, kvalitatīvas skaņas ierāmēta DANCE SYMPHONY 80.-90.gadi PRIME ORCHESTRA izpildījumā garantē klausītājiem emociju viļņus, spilgtus iespaidus, sparu un pozitīvu enerģiju!

Mūsdienu orķestra sastāvs ir tālu no klasiskā: braucošā grupa, vienreizēji vokālisti, kora grupa, stīgas, pūšamie, sitaminstrumentu grupas un, protams, skaņu efektu meistars – dīdžejs, kopā 35 cilvēku.

Deju hīti, kas bagātināti ar dzīvu orķestra skanējumu, ir pārsteidzoši pārveidoti, skanot jauni, episki un iegūstot īpašu šarmu. Mīļākā mūzika un izcils izpildījums skatītājiem atstās patīkamas, priecīgas atmiņas uz ilgu laiku!

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju izbaudīt neaizmirstamu mūzikas šovu no PRIME ORCHESTRA! Koncerta grafiku skatīt oficiālajā mājaslapā www.prime-orchestra.com un pasūtīt biļetes. Pasteidzies, vietu skaits ierobežots!

DEJU SIMFONIJAS ilgums 80.-90. gadi – 2 stundas.

Uzmanību! Koncertā izmantota skaļa skaņa un spilgtas stroboskopējošās gaismas.

Programmā var būt nelielas izmaiņas.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi