Loading Events
Prāta Vētra “Gads bez kalendāra” Liepāja

(Noticis pasākums) Prāta Vētra “Gads bez kalendāra” Liepāja

22.07.2023 20:00
Liepājas stadions Daugava, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

2023. gada 22. jūlijā “Prāta Vētra” turpinās koncerttūri “Gads bez kalendāra” ar koncertu Liepājā, stadionā “Daugava”!

Grupa Liepājas stadionā gaidīs gan tos, kuriem nesanāca būt koncertos šovasar, gan tos, kuri vēl aizvien ir saviļņoti no “Gads bez kalendāra” tūrē piedzīvotā.

Koncerttūre “Gads bez kalendāra” šovasar pulcēja ap 110 tūkstošiem skatītāju Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī un Rīgā, kas bija neaizmirstams laiks gan “Prāta Vētrai”, gan klausītājiem. “Mēs joprojām esam koncerttūres sajūtās un tādēļ nolēmām iepriecināt gan sevi, gan klausītājus atzīmējot kalendārā 2023. gada 22. jūliju jau tagad. Paldies visiem sadarbības partneriem un atbalstītājiem, kuri jau uzreiz bija gatavi ar mums doties ceļojumā un sākt plānot Liepājas koncertu! Apsolām, ka  koncertā būs ne mazums pārsteigumu, noteikti līdz tam tiksim arī pie kādas jaunas melodijas, kurai dziedāt līdzi!” par plānoto stāsta “Prāta Vētra”.

2023. gadā Liepājā jau trešo reizi “Prāta Vētra” pulcinās gan liepājniekus, gan pilsētas viesus stadionā “Daugava”. “Liepājas koncertus baudām dubultā – vienmēr esam uzņemti ļoti sirsnīgi un Baltijas jūras tuvums turpat aiz sienas arī nākamgad būs tieši laikā! Jau gaidu kalendārā apvilkto 22. jūliju,” pauž “Prāta Vētras” solists Renārs Kaupers.

Biļetes uz koncertiem pieejamas internetā biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, TC Spice informācijas centrā, mūzikas veikalā Randoms un Liepājā, Kocertzālē Lielais Dzintars. Iegādājoties biļeti, pieejama arī biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Balcia Insurance SE, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ. Papildu informācija par biļešu apdrošināšanu pieejama šeit.

Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncerta goda viesi un varēs to apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertā būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu. Lai pieteiktos koncerta apmeklējumam (stāvvieta  – bez ieejas fanu zonā, bez atsevišķas sēdvietas), lūdzam aizpildīt google formu.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

FANU ZONA atrodas skatuves priekšā, skatuvei pa kreisi ir A zona, skatuvei pa labi ir B zona.

Pēc “Cilvēks ar invaliditāti/pavadonis”  biļetes iegādes var saņemt bezmaksas pavadoņa biļeti, rakstot uz epastu info@ekase.lv un nosūtot biļetes pirkuma numuru. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība, biļete un pavadoņa biļete. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti. Biļete ir ekvivalenta Ieejas biļetei.

VIP biļetē iekļauts:

  • Sēdvieta tribīnē ar jumta segumu;
  • VIP ieeja – pa VIP skrejām pie 6. vārtiem, saņemot VIP aproci;
  • VIP autostāvvieta – uzrādot VIP PARKING biļeti, autostāvvieta uz Miķeļa Valtera ielas ar iebraukšanu no Peldu ielas;
  • WC;
  • Bārs.

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

Iegādātās biļetes AIZLIEGTS izmantot reklāmas un mārketinga kampaņās, tai skaitā konkursos.

Ieeja koncerta teritorijā no 18:00

Koncerta sākums 20:00

Koncertu piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy, DSV, “City Bee”, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “Pastaiga” un Radio TEV.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi