2020.gada pavasarī Baltijas valstīs Poļina Gagarina prezentēs savu grandiozo šovu “Atbruņota”, kura pirmizrāde ar visām izpirktām biļetēm notika 12 tūkstošu skatītāju stadionā Maskavā. Koncerti notiks Rīgā un Tallinā 13. u 15.martā.

Spēcīgā un skaistā vokāla īpašniece ar milzīgu enerģētiku apdāvinātā, viena no pašām stilīgākajām krievu estrādes māksliniecēm, uzstāsies ar koncertprogrammu, kas sagatavota kopā ar interaktīvo mediju studijas komandu GAISMAS SPĒKS /SILA SVETA/.

Šovs, kura sagatavošana ilga aptuveni gadu, noritēs īsi pirms dziedātājas dzimšanas dienas un kļūs par patīkamu un pārsteigumu pilnu notikumu daudziem faniem.

“Tā ir vairāk nekā uzstāšanās – tas ir vissvarīgākais koncerts manā radošajā biogrāfijā, ar modernām digitālajām dekorācijām, horeogrāfisko uzvedumu, skaņu, kostīmiem un, protams, ar jaunām dziesmām. Darbinieki no GAISMAS SPĒKA izveidoja fantastisku digitālo-projekciju, ar kuras palīdzību zāle, kurā atrodas skatītāji, transformējas līdz nepazīšanai”.

Daļa no vizuālā šova ir unikālie Poļinas un viņas deju komandas tērpi, kas speciāli radīti koncertam Alexander Terekhov ateljē.

Šovs “Atbruņota” tiešām kļuva par īpašu notikumu Poļinas Gagarinas radošajā karjerā – tā ir pati grandiozākā dziedātājas uzstāšanās, kur sajūtama īpaša dzīva koncerta enerģētika.

Lasīt vairāk...

Pasākuma atrašanās vieta

Citi pasākumi