Loading Events
Pilsētas minifestivāls: Dzelzs Vilks un Baložu Pilni Pagalmi

(Noticis pasākums) Pilsētas minifestivāls: Dzelzs Vilks un Baložu Pilni Pagalmi

02.02.2024 20:00
Tu jau zini Kur., Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Pārdzīvojis svētku laiku un izdzīvojis janvāri, kas ir pirmais, ko Tu dari? Alksti pavasari un dejas!

2024. gada 2. februārī ANGĀRS x Tu jau zini kur ielūdz oficiāli pamest savas ziemas kūniņas un tapt aktivizētiem ar jaudīgām roka frekvencēm.

Kas ir ANGĀRS x Tu jau zini kur MINIFESTIVĀLS? Jauna koncepta notikums – vakars bez robežām un vasara ziemā. Pasākumos savienojam abas pilsētnieku iemīļotās koncertvietas, tādējādi pagarinot ne vien vakara garumu, bet tā saturu. Kamēr TJZK griežamies dzīvās mūzikas ritmos, tikmēr ANGĀRĀ tonusu noturam ar DJ celiņiem un spēcinošām street food vakariņām mīkstos dīvānos. Pēc koncerta dejas līdz rītam turpinām ANGĀRĀ.

LINE UP
Dzelzs Vilks
Baložu Pilni Pagalmi
DJ (TBA)

MAP
ANGĀRS – street food virtuve x bārs x atpūtas zona x DJ
Tu jau zini kur – koncerts x bārs

BIĻETES
Pirmās 100 biļetes 12 EUR
101+ biļetes 15 EUR

VAIRĀK

DZELZS VILKS jau vairāk nekā trīs gadu desmitus ir eksplozīva paradība Latvijas rokmūzikas debesīs, par ko liecina gan viņu mūzikas ieraksti, gan koncerti uz skatuves. “Kad tiks nodibināta Latvijas rokenrola slavas zāle, grupa Dzelzs Vilks būs pirmajā pieciniekā no tajā iekļaujamām apvienībām. Šī ir mūzika pieaugušiem cilvēkiem, kuri vēlarvien ir jauni,” tā par vietējiem rokmūzikas karaļiem raksta kultūras žurnālists Toms Treibergs.

BALOŽU PILNI PAGALMI kopš 1994. gada ir viena no pazīstamākajām Latvijas rokgrupām ar, iespējams, raibāko biogrāfiju mūzikas vēsturē. 30 gadu laikā mainīgā sastāvā grupa izdevusi trīspadsmit albumus, no kuriem pēdējo “Nē! Zināms iemesls” pērnā gada jūnijā. Šobrīd apvienību veido grupas līderis, mūzikas un tekstu autors Māris Šverns (balss, ģitāra), Klāvs Lauls (basģitāra) un Uldis Gedra (bungas).

Vairāk informācijas: https://www.kvartalaangars.lv/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi