Loading Events
Pienvedēja Piedzīvojumi + Indygo (LV) Dubultkoncerts

(Noticis pasākums) Pienvedēja Piedzīvojumi + Indygo (LV) Dubultkoncerts

08.03.2023 20:00
Fontaine Palace Club, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Sestdien, 25.martā, rokklubs Fontaine Palace piedāvā unikālu pasākumu kopā ar divām jaudīgām Latvijas rokmūzikas grupām – “Pienvedēja Piedzīvojumi” un “Indygo”!

“Pienvedēja Piedzīvojumi” ir viena no retajām klasiskajām rokgrupām Latvijā, kura kopš 1994. gada un cauri laikiem ir spējusi saglabāt nemainīgu sastāvu, atpazīstamu skanējumu un cieņpilnu attieksmi pret savu klausītāju. Grupa tiek atzīta kā viena no stabilākajām vērtībām Latvijas rokmūzikā, kas ir mūžīgi aktīva, un, vēl šobaltdien, nebeidz priecēt ar saviem krāšņajiem koncertiem.

“Indygo” ceļojums mūzikā vienmēr ir bijis ļoti dažāds, sākot ar liriskākām balādēm, beidzot ar dārdošu rokmūziku tās labākajās muzikālajās nokrāsās. Grupa rotaļājas un mēdz izkāpt no konkrēta žanra rāmjiem, nebaidoties eksperimentēt ar skaņu, instrumentiem un uzsākt jaunas draudzības ar dažādiem Latvijas mūziķiem. Runājot par draudzību… Grupa “Indygo” pavisam nesen laidusi klajā jaunu dziesmu “Bet tu steidz”, kurā piedalās grupas “Pienvedēja Piedzīvojumi” līderis Māris Žigats, kā arī mūziķis Lapsene – Artis Dvarionas.

Nu tad, draudzības vārdā, tiekamies 25.martā, rokklubā Fontaine Palace uz neaizmirstamu dubultkoncertu kopā ar grupām – “Pienvedēja Piedzīvojumi” un “Indygo”!

Ieeja no plkst. 22:00
Indygo koncerts – 23:00
Pienvedēja Piedzīvojumi – 00:30

Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā ticketshop.lv:
*Pirmajiem 50 pircējiem biļetes par izdevīgāku cenu: 8€ *Pārējās biļetes: 10€
Pie ieejas pasākuma dienā 15€

Lasīt vairāk...Citi pasākumi