Loading Events
Pasaule Viesistabā. Ziemassvētki.

(Noticis pasākums) Pasaule Viesistabā. Ziemassvētki.

20.12.2022 19:00
ZUZEUM, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

“Pasaule viesistabā”– Ziemassvētki

Mākslas centrs Zuzeum aicina uz Shipsea un draugu noslēdzošo akustiskās mūzikas vakaru sēriju “Pasaule viesistabā — Ziemassvētki” otrdien, 20. decembrī, plkst. 19.00. Koncerts ieskandinās Ziemassvētku nedēļu – dziedāsim dziesmas, baudīsim karstvīnu un svētku noskaņas pie eglītes mājīgajā viesistabā.

Koncerta dalībnieki būs četri ļoti atšķirīgu balss tembru īpašnieki – dziedātāja un producente Evija Vēbere, JRT aktieris Gerds Lapoška, džeza dziedātāja Kristīne Prauliņa, kā arī mūziķis un šī koncertcikla kurators Jānis Šipkēvics (Shipsea). Stāsta Jānis: “Sapulcējot šo personību kopumu Zuzeum viesistabā, mana iecere bija sakausēt dažādas pieredzes, attieksmes un skatījumus uz mums katram ļoti īpašu laiku – Ziemassvētkiem. Meklēt mierinājumu un prieku. Pilnīgi iespējams, šis kādam ir lielo atklāsmju vai piedošanas laiks. Citam – vientulīgākais gada brīdis vai tieši otrādi – iespēja saplūst kopā ar vispasaules eglīšu virtenēm un rūķiem.
Lai arī kādi bijuši jūsu Ziemassvētki līdz šim, mēs izstāstīsim savu sajūtu par to, kā, mūsuprāt, izklausās brīnumu laika skanējums.”

Biļešu iegāde www.zuzeum.com un www.bilesuserviss.lv. Vietu skaits ierobežots.Iegādātās biļetes netiek atgrieztas un mainītas.

Koncertā pieejamas gan sēdvietas, gan stāvvietas, bez rezervācijas. Nāc laicīgi, lai ieņemtu ērtāko vietu, pasūti dzērienu kafejnīcā un izbaudi mājīgo atmosfēru!

Koncerta viesiem pirms koncerta un pārtraukumā būs iespēja bez maksas apmeklēt mākslas tirgu “Zandele”, kurā iespējams apskatīt un iegādāties darbus no Zuzānu kolekcijas.

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat foto un video uzņemšanai un izmantošanai publicitātes vajadzībām. Jums ir tiesības iebilst pret sevis vai sava bērna fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotografēšanas un filmēšanas laikā.

Vairāk informācijas: http://zuzeum.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi