Loading Events
Pasaka par Ziemassvētkiem kopā ar Runci Albertu

(Noticis pasākums) Pasaka par Ziemassvētkiem kopā ar Runci Albertu

17.12.2023 10:00
Rīgas Jūgendstila centrs, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” 2023. gada 17. decembrī, plkst. 10.00, 14.00 un 16.00 aicina ģimenes ar bērniem uz svētku sarīkojumu.

Kopā ar bērnu iemīļoto rokas lelli – Runci Albertu izspēlēsim pasaku par Ziemassvētkiem, muzicēsim, rotaļāsimies un dosimies izzinošā pastaigā pa svētku rotā izdaiļotu muzeju. Dalībniekus priecēs stāsts par svētku gardumiem – piparkūkām un tikšanās ar Ziemassvētku vecīti.
Šoreiz Ziemassvētku pasakas varonis būs Ziemassvētku vecītis ar tradicionālo dāvanu maisu, atraktīvu priekšnesumu un jokiem. Varēs tuvāk iepazīties ar Ziemassvētku galda klāšanas tradīcijām un piparkūku rotāšanu, kas svētku gaidīšanas laiku padara sirsnīgu un ģimenisku.
Īpašu noskaņu pasākumā radīs Muzeja izstāde “Ziemassvētku brīnums”. Uz sarīkojumu tiek aicinātas ģimenes ar bērniem vecumā no 3 līdz 10 gadiem.

Dalībai sarīkojumā derīga ieejas biļete muzejā. Vietu skaits ierobežots. Vēlams pieteikties iepriekš, rakstot: jugendstils@riga.lv , Facebook, vai zvanot muzeja darba laikā pa tālr. Nr. 67181465.
Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” Alberta ielā 12, Rīgā (ieeja no Strēlnieku ielas)
atvērts no plkst. 10.00 līdz 18.00 katru dienu (izņemot pirmdienas).

Vairāk par Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ziemassvētku gaidīšanas laikam veltītiem pasākumiem var uzzināt tīmekļvietnē svetki.riga.lv, kā arī sekojot līdzi jaunumiem sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi