Loading Events
OZOLS UN PRUSAX

OZOLS UN PRUSAX

10. augusts plkst. 20:00
DUNA Brewery, Kuldīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ierašanās un biļešu pārbaude: no 19:00
Koncerta sākums: 
20:00  DJ PM2AM
21:00 PRUSAX
22:00 OZOLS
Afterparty līdz 02:00 DJ PM2AM

Ar prieku paziņojam, ka 10. augustā Duna Brewery pagalms pārvērtīsies par hiphopa mūzikas epicentru. Uzstāsies vieni no Latvijas pazīstamākajiem hiphopa māksliniekiem – OZOLS un PRUSAX, aicinot Jūs uz neaizmirstamu vakaru DUNA Brewery pagalmā.

Ģirts Rozentāls (The Man, The Myth, The Legend) jeb OZOLS ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem, un viņa vārds liekus komentārus neprasa. Ozols uzsācis muzikālo karjeru 1996. gadā. Viņa albumi, tostarp “Cieņa un mīlestība” un “Neatkarība”, guvuši lielu atzinību Latvijas klausītāju vidū, kā arī saņēmis Zelta diska statusu un vairākas Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas. Pēc pauzes, 2015. gadā Ozols atgriezies mūzikā ar albumu “Atpakaļ nākotnē’’, turpinot saņemt  plašu atzinību un priecēt klausītājus.

Spilgtais pašmāju reperis Prusax ir atpakaļ pie plīts un tā ir karsta! Izdevis enerģisku singlu “TJZ”, ko papildina video spēļu estētikā tapis video klips.
Savas muzikālās gaitas Prusax aizsāka 2017. gadā ar debijas singlu “Xvizits”, plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams kā viens no apvienības “New Wavy” dalībniekiem, priecējot klausītājus ar tādiem hitiem kā “Sporta stundas”, “Pirmais līgā” un “Repa Spēles Terorists”. Viņa debijas albums “A+” 2020. gadā tika nominēts Mūzikas gada balvas “Zelta mikrofona”  kategorijās “Gada Hip-Hop albums” un “Gada debija”. Šobrīd Prusax ir viens no aktuālākajiem latviešu hip hopa jaunās skolas izpildītājiem un 2021. gadā uzsācis sadarbību ar “Universal Music Group”.

Vakaru iesildīs un afterparty muzikālo pavadījumu nodrošinās DJ AM TO PM ritmiem, solot enerģisku atmosfēru līdz 2:00.

Pasākums tiks ieturēts labākajās Duna Brewery tradīcijās, un būs gaidīts ikviens viesis.

Visa Vakara garumā par gardiem dzērieniem un maltīti rūpēsies Duna Brewery un restorāns Kopa.

Koncerta sadarbības partneri: DUNA Brevery, restorāns KOPA, ETIDE, Kaļķu ielas kvartāls.

Biļešu cenas: pirmās 100 biļetes 20 EUR. Cenā iekļauts 1 dzēriens (limonāde vai alus pēc izvēles).

Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja koncertā tikai vecāku pavadībā.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi