Loading Events
OZOLS, PRUSAX, KURTS, SOURJ, YAM

(Noticis pasākums) OZOLS, PRUSAX, KURTS, SOURJ, YAM

02.07.2022 18:00
Grobiņas pilsdrupas, Grobiņa, Latvija

Pasākuma informācija

Ozols, Prusax, Kurts, SourJ un Yam aicina uz vērienīgu koncertu Grobiņas pilsdrupās

2022. gada 2.jūlijā Grobiņas pilsdrupās norisināsies hip hop izpildītāja Ozola koncerts. Kā īpašie viesi koncertā piedalīsies Prusax, Kurts, SourJ un YAM. Koncertā klausītājiem būs iespēja dzirdēt izpildītāju aktuālākās dziesmas. Biļetes uz koncertu no 2.maija pieejamas ticketshop.lv mājaslapā. Pirmās 300 biļetes par īpašu cenu. Pasākuma sākums – plkst. 18.00.

Ozols savu karjeru uzsāka 1996. gadā grupas “Fact” sastāvā un ir izdevis septiņus studijas albumus. Pēdējais no tiem – “YAUDA” – pie klausītājiem nonāca 2020. gada augustā. Savukārt Prusax ir viens no šī brīža aktuālākajiem “jaunās skolas” reperiem, kurš savu debijas albumu “A+” izdeva 2019. gadā.

Līdzās jau iepriekšminētajam hip hop izpildītājam Prusax, Ozolam uz skatuves pievienosies arī viens no viņa laikabiedriem – Kurts, kurš pērn klausītāju vērtējumam nodeva savu atgriešanās albumu “Laikā”. Februārī tas saņēma Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā “Hip hop mūzikas albums”.

Tāpat koncertā uzstāsies arī hip hop izpildītājs SourJ, kura dzimtā pilsēta ir Grobiņa. Viņa veiksmīgākais singls “Draugs mans” ir viens no pašmāju hip hop mūzikas pēdējo gadu skaļākajiem singliem, kas vēl joprojām tiek atskaņots daudzās radio stacijās. Kopā ar Ozolu, Prusax, Kurtu un SourJ uzstāsies arī jaunais, talantīgs reperis YAM no Liepājas, kurš ir izdevis vairākus singlus – veiksmīgākais no tiem – “Puika praimā”.

PIRMĀS 300 BIĻETES 10 EURO

Lasīt vairāk...Citi pasākumi