Loading Events

(Noticis pasākums) Ozols koncertā – Sporta live

21.08.2020 18:00
Sporta 2 kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Hiphopa izpildītājs Ozols 21., 22. un 23. augustā aicina apmeklēt koncertu sēriju “Sporta Live”, kurā gaidāma viņa jaunā albuma prezentācija, kas ieplānota trīs daļās – trīs vakaros pēc kārtas Rīgā, Sporta 2 kvartāla iekšpagalmā. Pateicoties viesmāksliniekiem, katrs koncerts saturiski atšķirsies no iepriekšējā, un šie mākslinieki būs tie, kas zināmā mērā noteiks arī katra vakara virzību un skanējumu. Koncerta ietvaros būs dzirdamas populārākās izpildītāja dziesmas.
Pasākuma norises datumi ir 2020. gada 21., 22. un 23. augusts.
21.augustā kā īpašie viesi uz skatuves kāps hiphopa izpildītājs Eliots un Melikols.
Eliots ir grupas PKI, “Lāzeri” un “Singapūras Satīns” dalībnieks, kurš savas karjeras laikā ir izdevis vairākus solo miksteipus un albumus, ierakstījis vairākus nozīmīgus solo singlus, piemerām “Pilsētas meitene”, “Hallo” u.c.
Melikols ir hiphopa izpildītājs, kurš plāšāku ievērību guva ap 2010.gadu straujas profesionālās izaugsmes dēļ un sadarbībām ar tādiem lokālā hiphopa smagsvariem kā ansis, Skutelis, Edavārdi, Eliots, Ozols u.c.  Piedalījies arī tādā zīmīgā dziesmā kā “GDNSS”.
Ņemot vērā pulcēšanās ierobežojumus, biļešu apjoms uz katru koncertu ir limitēts. Pieejamas vien 500 biļetes uz katru no pasākuma dienām.
Iepriekš iegādātās biļetes uz Ozola kocertu “Lucavsala Live”, kas bija paredzēts 2020. gada 22.augustā, ir derīgas uz jebkuru no esošajām pasākuma dienām.
Piesardzības nolūkos ienākot pasākuma teritorijā būs iespējams dezinficēt rokas.

Vairāk informācijas: http://facebook.com/ozmuzika

Lasīt vairāk...Citi pasākumi