Loading Events
Otra Puse. 30 gadu jubilejas koncerts Ventspilī

(Noticis pasākums) Otra Puse. 30 gadu jubilejas koncerts Ventspilī

02.12.2022 19:00
Teātra Nams “Jūras Vārti”, Ventspils, Latvija

Pasākuma informācija

Šogad grupa “Otra Puse “ svin savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju, atzīmējot to ar koncertiem visā Latvijā. Klausītāji tiks iepriecināti ar visu laiku labākajām dziesmām, kas raksturo grupas darbību trīsdesmit gadu garumā – „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, “Savādā”, „Pēc lietus”,  u.c. Koncertu īpašie viesi būs “Otra Puse” dibinātāji, grupas “Jumprava” mūziķi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla, kā arī brīnišķīgās balss īpašniece, dziedātāja Antra Stafecka, ar kuru grupai šo gadu garumā ir tapušas tādas duetu dziesmas kā  “Uzzīmē mani”, “Kopā”, “Es Tev”, Antras komponētā “Tavās rokās” un grupas “100.debija” senais hits “Man dimantu nav”.

Grupas dzimšanas mēnesis ir 1992.gada augusts, kad Aigars Grāvers un Aigars Krēsla  uzaicina divus jaunus mūziķus – tolaik grupā “Vaidava” spēlējošo Ivaru Makstnieku (sintezatori) un nevienam nezināmo dziedātāju Normundu Pauniņu, lai dibinātu jaunu projektu, kam vēlāk tiek dots nosaukums “Otra Puse”. Pirmā satikšanās notiek ierakstu studijā “4-tā”, kur top pirmie grupas singli – “Pēc lietus” un “Balāde par 3 saucieniem”. Abi skaņdarbi ātri kļūst par radio hitiem, savukārt dziesma “Pēc lietus” iegūst otro vietu 1992.gada Mikrofona aptaujā. Tā paša gada rudenī grupa dodas savā pirmajā koncertūrē pa visu Latviju.

Pie grupas lielākajiem panākumiem noteikti jāatzīmē divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvas “Zelta mikrofons” par labāko Popmūzikas Albumu – 2009.gadā „Nakts vai Rīts” un 2013.gadā „Uzzīmē mani”. Tāpat tautā plaši pazīstamā dziesma “Ave Pali”, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu, izcīnīja  1.vietu 2011.gada Muzikālajā bankā. Savukārt skaņdarbs „Es Tev” duetā ar Antru Stafecku 2016.gadā iekļuva Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu vidū.

Grupas sastāvs – Normunds Pauniņš (balss), Ivars Makstnieks (taustiņi), Jānis Čubars (ģitāra), Mārtiņš Burkevics (bass), Mārtiņš Linde (bungas).

16.09.22, Cēsis, CATA Kultūras nams
15.10.22, Jēkabpils, Krustpils Kultūras centrs
21.10.22, Jelgavas Kultūras nams
04.11.22, Rīga, VEF Kultūras pils
26.11.22, Ventspils, teātra nams “Jūras vārti”
02.12.22, Liepājas OC Rožu zāle

Lasīt vairāk...Citi pasākumi