Loading Events
Original Enigma Voices – Best Hits Tour 2023

(Noticis pasākums) Original Enigma Voices – Best Hits Tour 2023

08.03.2023 19:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Original Enigma Voices – Best Hits Tour 2023
08.martā, 19.00

ATTA Centre

Ilgums : 1.40 bez starpbrīža
Vecuma ierobežojums  12+
Pasākuma valoda: angļu

ENIGMA – visnoslēpumainākā grupa ar neaizmirstamu un neatkārtojamu muzikālo atmosfēru, kuru mīl miljoni klausītāju. Grupas oriģinālie dalībnieki uzstāsies Latvijā ar jaunu šovprogrammu, kurā izskanēs visas slavenākās grupas melodijas.

Trīs “Grammy” nominācijas, 70 miljoni pārdotu disku, 300 miljoni skatījumu youtube un vairāk nekā 100 zelta un platīna disku. Neskatoties uz savu ārkārtīo popularitāti, studijas grupa ENIGMA līdz pat 2019.gadam nekad nav devusies koncertturnejās. Savas tūres 2023 ietvaros oriģinālie ENIGMA dalībnieki uzstāsies Rīgā.  Andru Donalds, Angel X un Fox Lima, kuru balsis dzirdamas populārākajos grupas hitos, uzsrāsies 8.martā Rīgā šovā “Original Enigma Voices”.

Stīgu orķestra un dzīvās grupas pavadījumā izskanēs vairāk nekā 20 dziesmas no dažādiem albūmiem. Skanēs tādi hiti kā:  Sadeness, Return to Innocence un Gravity of Love, kā arī jaunas ENIGMA kulta dziesmu versijas.

Grupu ENIGMA pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados izveidoja vācu producents Maikls Kretu. Grupas mūziku nevar salīdzināt ne ar vienu citu. ENIGMa apbūra klaisītājus ar savu vienreizējo atmosfēru un noslēpumaino skanējumu. Tā iedvesmo ar savu klasiskās un mūsdienu mūzikas apvienojumu. Dažādu žandru, dziedājumu, etnisko melodiju, ērģeļu un noslēpumainu balsu apvienotais skanējums jūs pārcels uz 2 stundām pilnīgi citā realitātē.
2019.gadā grupa pirmo reizi apvienojās tūrei ar nosaukumu “Original Enigma Voices”. Rīgā grupa uzstāsies savas “BEST HITS TOUR 2023” turnejas ietvaros.
Gaidām jūs uz neaizmirstamu tikšanos ar leģendāro grupu ENIGMA Rīgā, 8.martā!
TO NEDRĪKST PALAIST GARĀM!!!

 Pasākuma vietne:  http://www.originalenigmavoices.com   

Vairāk informācijas: https://www.starconcert.lv/

Lasīt vairāk...Citi pasākumi