Loading Events

(Noticis pasākums) Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma «Musique d’amour»

23.12.2022 19:00

Pasākuma informācija

Piektdien, 23.decembrī plkst.19 Valkas pilsētas kultūras namā izskanēs Operetes teātra teatralizētā koncertprogramma “Musique d’amour” (Mīlestības mūzika) Vīnes noskaņās – mūzika par mīlestību; tā iepriecinās un ļaus piedzīvot muzikāli estētisku svētku prieku.
Operetes teātra teatralizēta koncertprogramma “Musique d’amour” (Mīlestības mūzika) ievedīs šarmantajā Vīnes mūzikas pasaulē, tā būs mūzika par mīlestību, mūzika, kuru mīlam un pazīstam, mūzika, lai iepriecinātu un radītu svētkus.
Koncertā pārstāvēti visi operetes žanra komponenti, solisti gan dzied, gan dejo, gan runā dialogus, ir elegants, asprātīgs humors, un tiek mainīti grezni tērpi. Skanēs skaistākās operešu ārijas un dueti, fragmenti no publikas iemīļotākajām operetēm un mūsu koncertprogrammām.
Solisti:
Anta Jankovska, soprāns / Itālija
Laura Purena-Kancāne, soprāns
Patrīcija Kozlovska, soprāns, Alfr.Kaliņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkne
Dainis Kalnačs, tenors
Kārlis Rūtentāls (tenors)
Nauris Indzeris, baritons
Raimonds Ozols, vijole
Agija Ozoliņa-Kozlovska, klavieres
Programmā skaistākās Johana Štrausa, Žana Žaka Ofenbaha, Franča Lehāra, Imres Kalmāna u.c. operešu lappuses.
Koncertu veidojuši horeogrāfes Olga Spridzāne un Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Elīna Milta-Niedrāja, scenogrāfe Rasa Cirvele, grima māksliniece Liāna Repule, mākslinieciskā vadītāja un producente Agija Ozoliņa-Kozlovska.
Koncerts 2 daļās.

Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā:https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/122994

Biļešu cenas: 15 – 20 EUR. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 20% atlaide un ar Goda ģimenes apliecību (3+ Ģimenes karti) – 40% atlaide

Lasīt vairāk...Citi pasākumi