Loading Events
OPERETES JAUNGADA KONCERTS “EVERGREENS”

(Noticis pasākums) OPERETES JAUNGADA KONCERTS “EVERGREENS”

29.12.2022 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Dzirkstoša svētku sajūta visā tās krāšņumā un daudzveidībā, nebeidzams dzīvesprieks un azarts. Tas viss un vēl vairāk Operetes teātra Jaungada koncertā! Kopā svinēsim dzīvi un baudīsim muzikālu svētku noskaņu paleti!

Koncerts ieskicēs daudzškautņainu attiecību kaislības, dodot skatītājam iespēju piedzīvot spilgtus un krāšņus katra muzikālā priekšnesuma stāstus. Gan viessolistu, gan latviešu mākslinieku interpretācijā skanēs daudzveidīga un tikai visskaistākā muzikālā teātra žanru mūzika: fragmenti no Franča Lehāra operetēm «Smaidu zeme», «Carēvičs» un «Džudita», duets «All I ask from you» no Endrū Loida Vēbera mūzikla «Operas spoks», Toreadora kuplejas no Žorža Bizē operas «Karmena», neapolitāņu dziesmas («O, sole mio!» u.c), sarsuelas, tango, mūziklu fragmenti un daudzi citi gan populāri, gan arī līdz šim Latvijā mazāk dzirdēti vai pat nedzirdēti, bet citur pasaulē iecienīti skaņdarbi. Un, protams, kā jau ierasts, koncertā dzirdēsim arī Johana Štrausa mūziku. Solistu dziedājumu bagātinās krāšņi kostīmi, gaismu spēles un integrēta scenogrāfija.

Solisti:

Anta Jankovska (soprāns/Itālija)
Jolanta Strikaite (soprāns)
Oleksandrs Čuvpilo (tenors, Kijivas Nacionālā Akadēmiskā operetes teātra solists)
Andrius Apšega (baritons, Kauņas valsts muzikālā teātra solists)
Operetes teātra dejotāji Asnate Rikse un Kārlis Kemlers
simfoniskais orķestris, diriģents Atvars Lakstīgala

Koncertu vadīs Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska, horeogrāfe Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece Vita Radziņa, scenogrāfe un video-multimāksliniece Ineta Sipunova

Koncerts 2 daļās.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi