Loading Events
OneRepublic | Rīgā

(Noticis pasākums) OneRepublic | Rīgā

20.05.2022 20:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Lieliskas ziņas “OneRepublic” koncerta sakarībā
Lieliskas ziņas visiem OneRepublic faniem! Beidzot ir kļuvis skaidrs, kad Latvijā redzēsim vienu no gaidītākajām ASV poproka grupām – koncerts Arēnā Rīga notiks 2021.gada 11.novembrī.
Tas patiešām ir iepriecinošs jaunums, jo laikā, kad Covid-19 pandēmija izjauc plānus visā pasaulē, ne visas lielās koncertturnejas tiek pārceltas, daudzas no tām vienkārši atceļ. Bet OneRepublic nolēmuši pārcelt ne tikai savu koncertturneju, bet arī jaunā albuma “Human” izdošanu, lai tad, kad dzīve atgriezīsies normālajā ritumā, radītu vēl vairāk prieka saviem faniem.
Tiem, kas jau iegādājušies biļetes, nekas papildus nav jādara – tās paliek pilnībā derīgas. Savukārt tiem, kas to vēl nav paspējuši, “Biļešu serviss” tīklā atsākas biļešu pārdošana.
Nav šaubu, ka labi zināmo hitu Stop and Stare, Counting Stars, Secrets, Good Life, Wanted, I Lived, If I Lose Myself, Rescue Me, Kids un protams Apologize izpildītāji Rīgā sniegs iespaidīgu augstas klases priekšnesumu.
Savukārt viens kopš iepriekšējās tikšanās reizes jau iznākušais un otrs pie klausītājiem ceļā esošais albums nozīmē, ka ir vērts pagaidīt ilgāk, lai koncertā skanētu vēl vairāk lielisku dziesmu!
Grupu “OneRepublic” ASV pilsētā Kolorādospringsā 2002.gadā nodibināja bijušie skolasbiedri – solists, multiinstrumentālists un galvenais dziesmu autors Raiens Teders un ģitārists Zaks Filkinss. Pašreizējo sastāvu bez viņiem vēl veido ģitārists Drū Brauns, basists un čellists Brents Kacls, bundzinieks Edijs Fišers un taustiņistrumentālists Braiens Willets.
Strauja “OneRepublic” atpazīstamība atnāca līdz ar singlu Apologize, ko remiksēja un savā 2007.gada kompilāciju albumā iekļāva producents Timbalends. Dziesma 16 valstīs ierindojās pirmajā vietā, un ASV vien tika pārdotas vairāk nekā 6 miljoni tās kopiju.
Kopumā grupa ierakstījusi 4 pilnapjoma studijas albumus un nākamgad sola laist klajā piekto, 5 EP, 31 singlu un 25 videoklipus.
Bez darbošanās “OneRepublic” grupas līderis Raiens Teders ir arī ļoti produktīvs un augsti pieprasīts dziesmu sacerētājs un producents. Viņa radošajam garam pieder Leonas Luisas Bleeding Love, Bejonses Halo, Adeles Rumour Has It un Turning Tables, Demijas Lovato Neon Lights, Dženiferas Lopesas Do It Well, Ellas Hendersones Ghost utt. Teders sadarbojies ar tik dažādiem māksliniekiem kā Polu Makartniju, Vitniju Hjūstoni, Edu Šīranu, Teilori Sviftu, Džeimsu Blantu, U2, Maroon 5, Pinku, Šonu Mendezu, Backstreet Boys, Deividu Getu un milzu skaitu citu.
“OneRepublic” saņēmuši virkni atzinības balvu un to nomināciju, tai skaitā American Music Awards, Billboard Music Awards, World Music Awards un Grammy Awards. Raiens Teders sadarbībā ar Adeli un Teilori Sviftu saņēmis 3 Grammy balvas.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi