Loading Events
New Moon Festival

(Noticis pasākums) New Moon Festival

21.07.2023 - 23.07.2023 12:00
Ramatu Iela 4, Baldone, Latvija

Pasākuma informācija

Vai tu spēj iedomāties dzīvi harmoniskā vidē, kurā valda mīlestība un prieks? Ar šo pasākumu mēs vēlamies to radīt. Atrodoties festivālā, tu sajutīsi dabu, mieru, pārpilnību un brīvību. Ieraudzīsi savu atspulgu citos, līdzīgi domājošos cilvēkos un, iespējams, atradīsi patiesos draugus. Kopā mēs izveidosim pozitīvu enerģijas vilni, kurš visu atlikušo gadu mūs virzīs uz priekšu, pretim saviem cēlākajiem mērķiem.

Festivāls norisināsies unikālā, gadiem veidotā rituālu vietā, kas ar savu spēku palīdzēs dalībniekiem justies vienotiem, kā arī atbrīvot prātu un ķermeni no ikdienas raizēm un sevis izveidotajiem ierobežojumiem.

Gaidāmās aktivitātes: Skaņas dziedināšana, Atdzimšanas elpošana, Kakao ceremonija, Ekstātiskā deja, Tējas ceremonija, Bungu aplis, Capoeira, Aukstuma pelde, Pirts, Joga… Un vēl! (Skatīt pasākuma programmu)

Mūsu mērķis ir nodrošināt drošu un omulīgu vidi, kā arī visus iespējami labākos rīkus, lai Tu varētu veiksmīgi uzsākt sevis dziedināšanu. Visa pasākuma laikā saņemsi atbalstu no mūsu mīlošās kopienas!

Festivāla gaitā būs arī koncerti no dažādiem māksliniekiem, kuru mūzika iedvesmo, vairo mīlestību un rada pozitīvu noskaņu.

Uzstāsies: Alise Šternberga, Viktorija Vītola, Yumiko Aya, Dendê, Ango, DAFELZ, Saules Sirds, Kristīne & Simone

Un kā gan bez ēdiena? Arī šogad festivālā viesosies burvīgi pavāri, kuri pagatavos veselīgas & izsmalcinātas vegānās maltītes VISIEM festivāla dalībniekiem! Šī būs ideāla iespēja, lai izmēģinātu augu-izcelsmes ēdienu. Tu ne tikai jutīsies ļoti labi paēdis, bet arī saudzēsi apkārtējo dabu, izvēloties nedarīt pāri dzīvniekiem.

** Visas maltītes ir iekļautas biļešu cenā! **

Lai uzzinātu vairāk par festivālu, aplūko mūsu Instagram vai Facebook lapu!
IG: https://www.instagram.com/newmoon.world/
FB: https://www.facebook.com/neomoonfestival

Info par pasākumu:
“New Moon Festival 2023”
Norises vieta: Ramatu iela 4 (Baldone, Latvija)
Datums: No 21. līdz 23. jūlijam

Vietu skaits ierobežots: Pārdošanā ir tikai 100 biļetes! (Pirmās 40 biļetes par 60EUR, nākamās 60 biļetes par 70EUR)

P.S. Gulēsim savās līdzpaņemtajās teltīs! 🙂

Lasīt vairāk...Citi pasākumi