Loading Events
Nargiz Lielais Solokoncerts. Наргиз Большой Сольный Концерт.

(Noticis pasākums) Nargiz Lielais Solokoncerts. Наргиз Большой Сольный Концерт.

17.11.2023 19:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

17. novembrī ATTA CENTRĀ uzstāsies dziedātāja Nargiza, viena no neparastākajām personībām.

Tiks izpildītas visas populārākās un skaistākās dziesmas, kas ierakstītas Maksima Fadejeva aizbildniecībā. Viņas tēls ir mistiski, simboliski tetovējumi uz visa ķermeņa, 5 oktāvu balss tembrs un spēcīga enerģija – tie piemeklē fanus uz vietas.

Neparastā un nežēlīgā izskata un, protams, unikālā izpildījuma dēļ Nargiz koncerti ir ļoti populāri, īpaši etno un rokmūzikas cienītāju vidū.

Vairākus gadus ilgajā sadarbībā ar leiblu MALFA dziedātāja sniegusi vairāk nekā tūkstoti solokoncertu.

Albums “VDVOYOM” tikai dažas stundas pēc iznākšanas ieņēma vadošo pozīciju Krievijas top iTunes tērzēšanā. Tas piedāvā dziesmas, kas kļuvušas par beznosacījumu hitiem un ieņēma pirmās rindas topos: “Es neesmu tavs karš”, “Tu esi mans maigums”, “Es tev neticu”, “Run” un kopīgā dziesma Nargiz un Maksims Fadejevs “Together” tika iekļauts arī albumā kā viena no dziedātājas nozīmīgākajām kompozīcijām. Dziesma neatstāja vienaldzīgus fanus un dziesmas videoklips vietnē YouTube jau ir savācis vairāk nekā 328 miljonus skatījumu.

“Katru koncertu es piedzīvoju kā jaunu dzīvi. Tas ir mans ceļš. Tikai mani skatītāji un viņu enerģija palīdz man atklāt jaunas manas šķautnes.

Jau pavisam drīz, 17. novembrī, notiks Lielais Nargizas solokoncerts Rīgā – tā ir neticama enerģija. Jūs gaidīs daudz pārsteigumu, neaizmirstams šovs, kuru nedrīkst palaist garām. Tieši šo koncertu atcerēsies vēl ilgi!

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pg/ProEventRiga

Lasīt vairāk...Citi pasākumi