Loading Events
MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS LABA DABA

MŪZIKAS UN MĀKSLAS FESTIVĀLS LABA DABA

12. jūlijs 17:00 - 14. jūlijs 12:00
Ratnieki, Ratnieki, Latvija

Pasākuma informācija

Šogad Mūzikas un mākslas festivāls „Laba Daba” notiks jau četrpadsmito reizi un norisināsies neierastā laikā no 12. līdz 14. jūlijam. Uz festivāla 5 skatuvēm uzstāsies gan pašmāju, gan ārvalstu mūziķi, teātra, dejas un performanču mākslinieki. Īpašie festivāla viesi – vieni no pieprasītākajiem elektroniskās mūzikas izpildītājiem grupa “GusGus”.

Pirmo reizi festivāls norisināsies jūlijā un pulcēs vairāk nekā piecdesmit mūzikas apvienības un dīdžejus, kā arī būs skatāmas teātra izrādes, performances un dzejas lasījumi, kino, radošās darbnīcas, sporta spēles, notiks amatniecības tirgus, būs iemīļotais Dzīvo sapņu dārzs un daudz citas radošas aktivitātes. Festivāla “Laba Daba” norises vieta paliks nemainīga – Cēsu novada, Līgatnes pagasta, Ratniekos – Latvijas Universitātes atpūtas komplekss „Ratnieki”. Jāatzīst, ka LABADABA ir vienīgais lielais mūzikas festivāls, kas norisinās ārpus pilsētvides un piedāvā brīvdienas pie dabas, skaistā Gaujas Nacionālā Parka teritorijā.

Kā pirmie no festivāla muzikālās programmas tiek izziņoti Islandes elektroniskās mūzikas mākslinieki “GusGus”. Apvienības pastāvēšana datēta no 1995. gada, kad iznāca tās pirmais albums “Gus Gus”, bet līdz šim izdoti 12 albumi un teju 40 singli un video. “GusGus” savā mūzikā piedāvā plašu eksperimentālu, inteliģentās deju mūzikas pasauli, apvienojot dažādus virzienus sākot no triphopa, tehno un house. “GusGus” arī remiksējuši populāru mākslinieku dziesmas, piemēram, Björk, “Depeche Mode”, “Moloko” un “Sigur Ros”. Pērnā gada nogalē grupa laidusi klajā jaunāko albumu “DanceOrama”, tajā mūziķi turpina eksperimentēt savās muzikālajās izpausmēs, dodoties ārpus ierastajiem žanriem un dāvājot bezgalīgu radošo brīvību. Drīzumā tiks izziņota Latvijas mākslinieku muzikālā programma un vēl vairāku ārvalstu viesu vārdi. Lielajā šķūnī, jeb uz “Suņa” skatuves plānota plaša teātra, dejas izrāžu un performanču programma, savukārt filmu programma notiks “Kino zālītē” sadarbībā ar Rīgas starptautisko īsfilmu festivālu “2Annas” un būs skatāms īpaši piemeklēts tematisko īsfilmu maratons. Neiztrūkstoši festivāla centrālajā laukumā būs Radio “NABA” skatuve un tiešraides studija 36 stundu garumā.

Festivāla skatuvju programma un paralēlo norišu klāsts tiks regulāri papildināts un būs skatāms www.labadaba.lv un festivāla sociālo tīklu platformās.

Festivāls šogad īstenos vēl pieejamāku biļešu tirdzniecības praksi – Ģimenēm draudzīgas cenas – būs pieejamas pusaudžu un studentu biļešu kategorijas. Kā ierasts, bērniem līdz 13 gadiem ieeja ir bez maksas un visiem biļešu īpašniekiem telšu pilsētiņā dzīvošana bez papildus maksas. No šodienas, pirmajiem 100 interesentiem biļetes par viszemāko cenu.

Uzsākta biļešu tirdzniecība vietnēs www.labadaba.lv, www.ticketshop.lv

Festivālu nemainīgi organizē Pilna servisa pasākumu aģentūra “Pareizā Ķīmija” un Radio “NABA”.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi