Loading Events
Mūzikas salonu “Jūgendstila Ziemassvētku noskaņās”

(Noticis pasākums) Mūzikas salonu “Jūgendstila Ziemassvētku noskaņās”

16.12.2023 11:00
Rīgas Jūgendstila centrs, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” 2023. gada 16. decembrī, plkst. 11.00, 13.00, 15.00 un 17.00 aicinām uz Mūzikas salonu “Jūgendstila Ziemassvētku noskaņās”. Flautas skaņas vēsturisko jūgendstila klavieru pavadījumā uzburs sirsnīgu gaisotni, kāda bija raksturīga pilsētnieku mājokļos 20. gs. sākumā Rīgā.

Apmeklētāji četros, vienu stundu garos koncertos varēs izbaudīt Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas flautas klases audzēkņu, viņu pedagoģes Ilonas Meijas un koncertmeistares Sintijas Šteinkopfas muzikālo priekšnesumu. Programmā būs klasiskās Ziemassvētku melodijas, K. Debisī un J.S. Baha skaņdarbi flautai ar klavierēm. Atzīmējot komponista Riharda Vāgnera 210. dzimšanas gadadienu, tiks atskaņota arī viņa komponētā Romance WWV94. Salona mūzikas koncerti atgādinās par laukā esošo ziemu un gaidāmajiem svētkiem. Koncerti bagātinās Rīgas Ziemassvētku programmu un radīs pirmssvētku noskaņu.

Dalībai koncertā derīga ieejas biļete muzejā. Vietu skaits ierobežots. Vēlams pieteikties iepriekš, rakstot: jugendstils@riga.lv , Facebook, vai zvanot muzeja darba laikā pa tālr. Nr. 67181465.
Muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs” Alberta ielā 12, Rīgā (ieeja no Strēlnieku ielas) atvērts no plkst. 10.00 līdz 18.00 katru dienu (izņemot pirmdienas).

Vairāk par Rīgas valstspilsētas pašvaldības Ziemassvētku gaidīšanas laikam veltītiem pasākumiem var uzzināt tīmekļvietnē svetki.riga.lv, kā arī sekot līdzi jaunumiem sociālo tīklu lapā “Rīga” un “Rīgā notiek”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi